A może by tak... odrodzić się wraz z wiosną? Z pomocą przychodzi nam, jak zwykle, zjawiskowa biżuteria Picky Pica, która idealnie współgra z odwagą, kobiecą niezależnością, pierwszymi promieniami słońca i - rzecz jasna - dobrym smakiem.

Materiały prasowe

Nowa kolekcja Picky Pica: What's your super pow(d)er?

W najnowszej kampanii promującej kolekcję Pow(d)er udział wzięła zjawiskowa, eteryczna i niezwykle barwna postać (świetnie wpisująca się w estetykę marki), Ola „Kori” Korytowska. Autorem spotu reklamowego jest natomiast Maciek „Magic” Mars, zdjęć – Piotr Gamdzyk.

Materiały prasowe

Biżuterię możecie kupić poprzez stronę PickyPica.com. Picky Pica to modowy brand marki W.KRUK. Najnowsze kolekcje dostępne są też w salonach W.KRUK w całej Polsce. Marka prowadzona jest w rytmie najgorętszych trendów każdego sezonu, warto zatem śledzić ją też na instagramowym profilu @pickypica

Picky Pica Pow(d)er: "dopamine dressing" w najbardziej stylowym wydaniu

Kolekcja Picky Pica Pow(d)er jest wyjątkowa z co najmniej kilku względów. Barwne emalie i kolorowe cyrkonie zaskarbią sobie sympatię nawet najbardziej zdeklarowanych minimalistek. Biżuteria ta bez wątpienia przykuje uwagę, zdobiąc nie tylko monochromatyczne stylizacje, ale również te nieco bardziej kolorowe i odważne. 

Materiały prasowe

Nie jest niczym odkrywczym, że najgorętszym trendem tego sezonu jest "dopamine dressing" - w biżuteryjnym wydaniu także! Kolekcja Pow(d)er jest zatem odpowiedzią na oczekiwania współczesnych kobiet, które wszelkie szarości dnia pragną pokolorować swoją codzienną stylizacją. 

Materiały prasowe

W asortymencie marki znajdziecie bransoletki, kolczyki, mono-kolczyki (uwielbiamy), naszyjniki ze złoconego mosiądzu i srebra. Motywem przewodnim jest kolor pudrowy, który przywodzi na myśl ciepłe, wiosenne wspomnienia i pozwala na świadome, swobodne wyrażenie swojego unikalnego stylu. Kolekcja Pow(d)er jest wierna zasadzie mix&match - dzięki czemu umożliwia nam stworzenie szeregu interesujących zestawień, które są zgodne z naszymi upodobaniami.

Absolutnym bestsellerem tej kolekcji są naszyjniki-wisiorki z mosiądzu - idealne na prezent dla bliskiej ci osoby albo... ciebie samej. A oto projekty, które szczególnie skradły nasze serca:

  • Monokolczyk Picky Pica 

Monokolczyk

Naszyjnik mosiądz złocony, emalia

Bransoletka mosiądz złocony

Pierścionek mosiądz z cyrkonią