Każda zmiana to wyzwanie, ale także początek nowej historii. To właśnie otwartość na zmiany zaprowadziła mnie na krańce świata, gdzie poznałam wiele inspirujących kobiet i zrozumiałam, jak ogromną moc ma kobieca więź. Możemy się różnić wieloma rzeczami: językiem, kulturą, sposobem na życie czy tym, jaki nosimy rozmiar. Łączy nas jednak więcej, niż nam się wydaje! Choć każda zmiana jest naszą indywidualną decyzją, to w jej tle słychać głosy wielu kobiet. To nasza wspólna historia. Razem możemy więcej, a kobiece wsparcie potrafi dodać skrzydeł – przekonuje Martyna Wojciechowska, dziennikarka, podróżniczka i ambasadorka marki Triumph.

Czy zmiany mogą dodać skrzydeł? Z jakimi wiążą się emocjami i jaką rolę w zmianach odgrywa kobieca więź? O tym wszystkim już w najbliższy wtorek porozmawia redaktor prowadząca ELLE.pl Marta Kowalska z podróżniczką i dziennikarką Martyną Wojciechowską oraz psycholożką Joanna Chmurą.

#OtwórzSięNaZmiany i dołącz do nas podczas rozmowy na żywo we wtorek 8 czerwca o 20:00. Live dostępny na Facebooku Martyny Wojciechowskiej, Elle Polska oraz Triumph.

To nie wszystko! Razem z marką Triumph przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym wystarczy napisać jak rozumiesz hasło „Otwórz się na zmiany”. 5 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy voucherem o wartości 200 zł do wykorzystania na zakupy w salonach Triumph.

Same najchętniej wykorzystałybyśmy go na zakup rewolucyjnego biustonosza z nowej serii Fit Smart, który dzięki starannie dopracowanym detalom i innowacyjnej technologii idealnie dopasowuje się do ciągle zmieniającego się kobiecego ciała. Nasze serce szczególnie skradł ten w odcieniu Light Brown, który doskonale sprawdzi się pod lekkie letnie koszule. 

Do zobaczenia we wtorek o 20:00!

 

Wygrani w konkursie:

Eliza 

Krystyna

Joanna

Edyta 

Ewa