Dlatego kolekcje Patrizia Aryton skomponowane są tak, by mogła je nosić i mama, i córka. A główną rolę w nich odgrywasz Ty, Twój ponadczasowy styl, który budujesz poprzez jakość i uniwersalność wybieranych ubrań. To szlachetne tkaniny, które dają ciału poczucie komfortu i kroje – dyskretnie luksusowe, dodające pewności siebie.

Stylizacje, które widzimy w kampanii Pokolenia, podkreślają indywidualność, osobowość i temperament jej bohaterek. W kolekcji wiosna-lato 2023 znajdziemy wszystkie elementy garderoby idealne na ten sezon – lniane garnitury i kombinezony, trencze, klasyczne jedwabne slip dress ;i topy czy luźne bawełniane koszule. A wszystko to w eleganckiej kolorystyce, opartej na odcieniach bieli, czerni, szarości, beżu z akcentem ciepłego brązu. To kapsułowa baza klasycznej garderoby dla kobiety, która czuje się pewna swojego stylu. Ubrania Patrizia Aryton projektowane i szyte są w taki sposób, by przetrwały znacznie dłużej niż sezon. Tak, jak relacje międzypokoleniowe, są trwalsze niż chwilowe trendy.

Patrizia Aryton to marka, dla której miarą jakości ubrań jest ich uniwersalność i ponadczasowość. Marka premium, która oddziałuje na zmysły, nie goni za trendami, ale zaprasza do świata, w którym czujesz się bezpiecznie elegancka. Rodzinne relacje są wpisane w DNA marki – jej początki bazują bowiem na łączącej pokolenia miłości do mody. Danuta i Ryszard Cieroccy założyli swoją markę ponad 30 lat temu, ich córki Patrycja i Sylwia od najmłodszych lat podglądały proces rozwoju firmy. Dzisiaj są jej częścią.
“Moja relacja z Mamą na przestrzeni lat ewoluowała – przez bycie moją opiekunką w dzieciństwie, encyklopedią wiedzy o sztuce i modzie, aż do dziś, gdy mogę nazwać ją swoją najlepszą przyjaciółką. Bazuję nie tylko na swoim doświadczeniu, ale też jej cennych spostrzeżeniach i radach. Od zawsze podziwiałam pasję Mamy do projektowania, która zrodziła we mnie miłość do mody. Tak samo, jak nasza relacja, ewoluowała marka Patrizia Aryton. Kampania „Pokolenia” idealnie ją ukazuje.” – wspomina Patrycja Cierocka-Szumichora, Dyrektor kreatywna marki.

Sekret ponadczasowych ubrań tkwi w tym, że równie świetnie prezentują się na przedstawicielkach różnych pokoleń. Dlatego, podobnie jak styl, mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Nie tylko ze względu na klasyczne kroje z nowoczesnym twistem, lecz także ze względu na jakość materiałów i wykonania oraz ich uniwersalność. Bo styl to przedłużenie naszej osobowości, wyraz naszego stosunku do świata.