Za nami show głośnej kolekcji Gucci Twinsburg, do udziału w której dyrektor kreatywny włoskiego domu mody postanowił zaangażować jedynie modelki i modeli w bliźniaczych duetach. Siostry i bracia pokazali się na wybiegu idąc jak swoje lustrzane odbicia - w tych samych stylizacjach oraz trzymając się za ręce. To, jak podkreśla Alessandro Michele, metafora poszukiwania symetrii, która jest zawsze, nawet, gdy wydaje nam się, że w naszym życiu nie istnieje. "Egzystencja nie jest definiowana przez ten widzialny świat i jest ona zacieniona oraz zniuansowana przez to, co znajduje się w przestrzeniach między nami" dodaje projektant. To jednak nie wszystko: specjalnie dla posiadaczy konta My Gucci, znany fotograf Mark Peckmezian przygotował serię portretów modeli i modelek z rodzeństwem, które podkreślają wizję Michele. 

Stylizacje Jennifer Lopez z Paryża podbijają internet. Oto 7 olśniewających looków gwiazdy, które z łatwością skopiujecie 1:1>>

My jednak doceniłyśmy jeszcze jedną rzecz. Na dzisiejszym wybiegu Gucci w ramach trwającego Tygodnia mody w Mediolanie, pojawiły się też polskie modelki - siostry bliźniaczki Meg i Mary Dmitruk. Obie poza tym pracują na co dzień w polskim pr mody. 

Dziewczyny nie tylko wyglądały świetnie, ale też miały na sobie najlepsze - naszym redakcyjnym zdaniem - looki z kolekcji Gucci wiosna-lato 2023. Zaprezentowały sukienki-mundurki inspirowane azjatycką sukienką qipao, rękawiczki i rajstopy w lamparcie cętki, oranżowe rzymianki z ćwiekami, czarne okulary przeciwsłoneczne, które zdobiły kryształkowe łzy, a także proste czarne torebki na paski w stylu lat 70.

Cały pokaz Gucci Twinsburg wiosna-lato 2023, w którym wystąpiły siostry Dmitruk, możecie obejrzeć poniżej:

Olivia Wilde z torebką polskiej marki! Aktorka wybrała projekt Magdy Butrym, którą noszą też Hailey Bieber i Natalie Portman>>