Lato 2023 dziewczyna Undress Code spędza na słonecznym i malowniczym Lanzarote. Bez reszty oddana wyspiarskiej sielance uśmiecha się zawadiacko zza obiektywu. Biega po plaży i kamieniach na brzegu morza, wspina się na najwyższe wydmy, zrywa owoce prosto z drzew, bez najmniejszych wyrzutów sumienia delektuje się podwójnymi porcjami lodów, jeździ na desce. Jest wolna, ma autentyczny błysk w oku i energię, która z miejsca wprawia w dobry nastrój. Na potrzeby sesji wizerunkowej autorstwa Karoliny Wilczyńskiej, w tę rolę wciela się zjawiskowa Anne Sofie Hjorth Christiansen.  

Kampanię tę radzimy połączyć w parę ze zmrożonym tonic espresso i potraktować jak rozbudzającą marzenie o wakacjach chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków. 

A jaka jest sama kolekcja? Uniwersalny charakter projektów z linii Resort 2023 spotyka zmysłowo nonszalancki design. Wybierać możecie spośród romantycznych topów, ponadczasowych szortów oraz delikatnych sukienek (w składzie lekki i naturalny materiał rammie) na plażę i na co dzień ozdobionych rzeźbiarskimi detalami udrapowanymi na kształt wzburzonych morskich fal. Uwagę zwraca też szydełkowy komplet z wysokogatunkowej bawełny w klimacie Jane Birkin. 

Mamy też dobrą wiadomość dla charakterystycznych projektów z linii UC Swimwear. Flagowe komplety strojów kąpielowych powróciły w bieli i czerni, ale i w zupełnie nowych wersjach. Spodziewajcie się niewidzianych wcześniej, pięknie podkreślających opaleniznę kolorów oraz autorskiego wzoru specjalnie zaprojektowanego dla Undress Code przez zaprzyjaźnioną z marką francuską artystkę. Przypomina niedbale naniesione na płótno ślady pędzla. 

„Są też propozycje jednoczęściowe, bardziej zabudowane lub z wycięciami podkreślającymi talię. Topy na jedno ramię, dół od bikini z wysokim stanem czy klasyczne figi. Każdy znajdzie coś dla siebie, a każdy projekt jest idealny na wymarzone wakacje.” czytamy w informacji prasowej. 

7 wiosennych nowości z oferty polskich marek, na punkcie których oszalały stylistki oraz redaktorki fashion i beauty>>

Wszystkie zdjęcia z najnowszej kampanii obejrzycie poniżej.