Bajki, kreskówki i filmy animowane od lat inspirują firmy do tworzenia limitowanych kolekcji z uwielbianymi przez widzów postaciami. Któż z nas nie miał choć jednego ukochanego bohatera, z którym się utożsamiał i który do dziś wywołuje miłe wspomnienia związane z beztroskim dzieciństwem. Dlatego też tak chętnie sięgamy po dedykowane produkty. Tym bardziej, że producenci dbają o to, aby nie były one infantylne, doskonale odnajdywały się w trendach i miały wysoką jakość. Ostatnią z nowości rynkowych, jaka powstała przy współpracy z Cartoon Network jest kapsułowa kolekcja polskiej marki kosmetycznej INGLOT. Inspirowana bohaterkami kreskówki „Atomówki” – Bajką, Bójką i Brawurką kolekcja INGLOT x The Powerpuff Girls trafiła do sprzedaży 24 października. Dzieląc tę samą wizję wzmacniania siły kobiet, marki postanowiły połączyć moce i stworzyć unikatową, serię produktów do makijażu, która pozwoli wydobyć wewnętrzne piękno oraz umocnić pewność siebie, zachowując przy tym indywidualizm i autentyczność.

Zarówno INGLOT jak i Atomówki łączą pokolenia na całym świecie. INGLOT to marka z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Atomówki przyciągają widzów przed telewizory od ponad dwóch dekad. Wszystko zaczęło się w laboratorium, gdzie chemicy INGLOT połączyli zaawansowane technologie, najwyższej jakości składniki oraz bajeczne kolory. Tak powstały produkty będące atrybutem nowoczesnej kobiety, doskonale podkreślające jej siłę. Profesor Atomus użył cukru, słodkości i różnych śliczności oraz związku X do stworzenia supersłodkich superbohaterek z nadzwyczajnymi mocami, które chronią świat przed złem.

Kolekcję tworzy 18 produktów, wśród których znalazły się palety cieni, pomadki, błyszczyki, rozświetlacze, cienie sypkie, eyeliner w żelu oraz kosmetyczka. Każdej Atomówce dedykowane są odpowiednie produkty, za pomocą których można wykreować look inspirowany postacią i jej cechami osobowości. Zdecyduj, czy chcesz dołączyć do Teamu Bubbles, Blossom czy Buttercup. Wybierz również produkty wspólne dla każdej bohaterki z Teamu Awesome, które będą idealnym dopełnieniem każdego looku.

#Team Bubbles
Wyraź swój temperament i artystyczną duszę w supersłodkim i dziewczęcym makijażu w stylu Bajki.

#Team Blossom
Udowodnij kto jest liderem i pokaż swoje pozytywne nastawienie w makijażu pełnym ognistych odcieni w stylu Bójki.

#Team Buttercup
Podkreśl swoje prawdziwe oblicze i uwolnij wojowniczą naturę z odważnymi kolorami w stylu Brawurki.

INGLOT x The Powerpuff Girls to funkcjonalne produkty w nietuzinkowym, poręcznym opakowaniu. Kolory i tekstury stworzą ekstremalnie fantastyczny look. Pozwolą na odrobinę szaleństwa w codziennym makijażu, zapewniając nowoczesny, modny efekt. Nazwy przykuwają uwagę, są humorystyczne i kojarzą się z poszczególnymi Atomówkami. Ceny produktów w kolekcji zaczynają się już od 20 zł. Kolekcja INGLOT x The Powerpuff Girls dostępna jest w punktach sprzedaży INGLOT oraz na inglot.pl