Kolczyki, pierścionki i bransoletki pod choinkę

Biżuterię najczęściej kupuje się przy okazji szczególnych wydarzeń - Dnia Matki, Walentynek czy właśnie Bożego Narodzenia. Z roku na rok nabiera ona coraz większego znaczenia, a rynek jubilerski rośnie w siłę. Widać to wyraźnie na przykładzie powstających nowych marek autorskich, oferujących kolczyki, pierścionki i naszyjniki, w poszerzaniu się segmentu biżuteryjnego w najważniejszych domach mody oraz po prostu wynikach wyszukiwania w Google. Biżuteryjne ozdoby wyszły na światło dzienne i już nikt nie chce chować ich do szkatułki. Szukając podarunków świątecznych warto jest więc uwzględnić biżuterię - to jednocześnie jeden z najbardziej pożądanych, jak i trafionych prezentów.

Nie ograniczajcie się jedynie do klasyki: na przestrzeni ostatnich kilku sezonów złoto, srebro, perły i kamienie szlachetne upodobały sobie trendy oraz prawdziwy artyzm, dzięki czemu projektanci tworzą najpiękniejszą biżuterię, jaką widziałyśmy w ostatniej dekadzie. 

Pierścionki polskich marek, które mogą zastąpić zaręczynowe>>

Na szczególną uwagę zasługują marki znad Wisły, takie jak Anka Krystyniak, Jagg. Jewels, Umiar, Kopi czy Rosa Chains. Ich projektantki to kreatywne umysły, które swoją biżuterię tworzą często w lokalnych pracowniach jubilerskich i z najlepszej jakości materiałów, ale, przede wszystkim, z największą czułością. To świetny pomysł na prezent, bo będzie jednocześnie elegancki i wyjątkowy, a do tego bardzo osobisty. Zebrałyśmy dla Was najpiękniejszą biżuterię made in Poland, którą kochają nie tylko Polki: złote sygnety, kolczyki z perłami, łańcuchy, przywieszki z literą, gwiezdne bransoletki, broszki i ozdoby w stylu vintage. Możecie być pewni, że będą trafionym prezentem - po zdjęcia i ceny zajrzyjcie do naszej galerii. 

Prezenty dla minimalistki: 10 pięknych i prostych upominków na Święta 2019>>