Już kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że pokaz Victoria's Secret 2019 zmieni formułę. Słynne show z pięknymi modelkami zawsze odbywało się listopadzie, a kilka tygodni później fani marki mogli obejrzeć transmisję telewizyjną. To sprawiało wiele problemów, ponieważ data prezentacji bielizny zawsze była utrzymywana w tajemnicy i trzeba było sprawdzać wszelkie źródła (w tym plotki) na ten temat. Oficjalnie podawano tylko emisję w TV. Na początku maja ogłoszono, że Victoria's Secret rezygnuje z relacji, choć od 2001 roku pokazywały ją amerykańskie kanały CBS lub ABC. Powód tej decyzji? Coraz mniej widzów ogląda wideo z pokazu. Teraz okazuje się, że projekt jakim jest pokaz Victoria's Secret 2019 wisi na włosku...

Pokaz Victoria's Secret 2019: nie będzie kolejnej edycji? Jedna z modelek ujawnia!

Na pokaz Victoria's Secret czekają tysiące, jak nie miliony fanów marki oraz modelek. To właśnie tam zobaczymy najpiękniejsze i najpopularniejsze dziewczyny z branży. Jest też ciemna strona show - przeciwnicy zarzucają VS, że marka promuje kanon piękna, który jest prawie niemożliwy do osiągnięcia. Zwłaszcza, że same modelki ujawniają, że na kilka dni przed pokazem "jedzą" głównie warzywne koktajle lub inne płynne posiłki... Jednak Victoria's Secret małymi krokami próbuje zmienić ten wizerunek zapraszając do pokazu Victoria's Secret modelki o różnym typie urody. W zeszłym roku gwiazdą wybiegu była np. cierpiąca na bielactwo Winnie Harlow, a nowym Aniołkiem Victoria's Secret została Barbara Palvin. Ale czy odbędzie się kolejny pokaz Victoria's Secret?

Burza rozpętała się przez wypowiedź jednej z modelekShanina Shaik w rozmowie z Daily Telegraph obwieściła, że nie będzie kolejnego Victoria's Secret Fashion Show! "Niestety pokaz Victoria's Secret nie odbędzie się w tym roku. To dla mnie dziwne, ponieważ mniej więcej w tym czasie już trenuję (do pokazu, przyp. red.). Ale jestem pewna, że w przyszłości odbędzie się. Uważam, że pracują teraz nad nowym brandingiem i nowym pomysłem na show, ponieważ jest to najlepszy pokaz na świecie".

28-letnia Shanina Shaik wystąpiła już kilkakrotnie w pokazach Victoria's Secret. Za to pierwsze show bieliźnianej marki odbyło się w 1995 roku.

Firma nie skomentowała tych doniesień.