W minioną niedzielę L’Oréal Paris przyciągnęło na ikoniczny dziedziniec przed symbolem francuskiej stolicy doborowe towarzystwo. Na wyjątkowym pokazie Le Défilé „Walk Your Worth” nie zabrakło Kendall Jenner, Andie MacDowell, Elle Fanning, Helen Mirren czy Violi Davis. A to tylko początek wyliczanki. Do udziału zaproszono także widownię. Zgromadzoną pod samą wieżą Eiffla, ale również przed ekranem. Transmisję z Paryża można było oglądać na żywo na Instagramie, YouTube i Roblox. Wszystko w duchu jedności, siostrzeństwa i celebrowania kobiecej siły. Spotkanie najbardziej rozpoznawalnych ambasadorek marki stało się wszak okazją do „rozbudzania odwagi i zachęcania kobiet do zajmowania swojego ważnego miejsca w społeczeństwie”. 

Kendall Jenner i Andie MacDowell zachwyciły na pokazie L’Oréal Paris

mat. prasowe L'Oréal Paris

Wzniosłe przesłanie zostało podane w imponującej otoczce godnej paryskiego fashion weeka. Dyrektorka artystyczna ds. makijażu Val Garland, stylista fryzur Stéphane Lancien oraz cały zespół artystów zaprezentowali looki inspirowane francuskim savoir-faire. Na wybiegu eksplorowali modowe, ale też urodowe i fryzjerskie tendencje. Wieczór należał do Andie MacDowell w winylowym płaszczu noszonym na satynowy stanik zgodnie z zasadą „underwear as outwear”. I tak, królowa komedii romantycznych lat 90. kolejny raz urzekała burzą naturalnych siwych loków!

Aishwarya Rai pokazała się w delikatnych falach i różowych ustach. Aja Naomi King lansowała boba z grzywką zaczesaną na bok i oprószone srebrem smoky eye. Eva Longoria podkreśliła usta nawilżającym błyszczykiem.

Wrażenie zrobiła Cindy Bruna w sukience będącej dosłownym odzwierciedleniem kultowego hasła „Jesteś tego warta”. W pamięci zapadły ociekająca złotem Elle Fanning i skrząca srebrem Helen Mirren. A także Elodie di Patrizi w czarnej zmysłowej kreacji z dekoltem helter i przezroczystościami. Pokaz zamknęła nowa globalna ambasadorka L'Oréal Paris. Kendall Jenner przeszła po wybiegu w kreacji mieniącej się niczym nocna panorama miasta świateł.

Polskie gwiazdy na tygodniu mody w Paryżu

mat. prasowe L'Oréal Paris

Na widowni pokazu dało się wypatrzeć znane twarze z polskiego show-biznesu. L’Oréal Paris zaprosiło nad Sekwanę Marysię Dębską, Ewę Farnę i Julię Kosterę. Zdjęcia wszystkich gości obejrzycie w naszej galerii.