Podróż poślubna - 10 ekskluzywnych kierunków

Najprawdopodobniej polecisz w nią raz w życiu. Najprawdopodobniej będzie najpiękniejszą przygodą, jaką po latach będziesz wspominać. Najprawdopodobniej wrócisz z niej z zapełnioną zdjęciami pamięcią telefonu. Dlatego nie miej wyrzutów, jeśli chcesz wydać na nią więcej niż na przyjęcie weselne. Coraz więcej par właśnie tak rozkłada proporcje wydatków, celując w egzotyczny kierunek swojej podróży poślubnej.

Podroż poślubna - kraje egzotyczne

Pryjrzeliśmy się trendom i kierunkom wybieranym na miesiąc miodowy. Okazuje się, że typowo romantyczne miejsca (Paryż) czy najpopularniejsza w katalogach biur podróży egzotyka (Dominikana) są już passé. Dziś nowożeńcy latają w podróż poślubną do Południowej Afryki, albo do Puszczy Amazońskiej. W cenie (i to dosłownie) są egzotyczne odludne wyspy archipelagów znanych jedynie z filmów, hotele wiszące na zielonych tarasach, luksusowe eko-apartamenty w sąsiedztwie wodospadów i przepiękne namioty w drodze na safari. Dla tych, którzy klimatu nomad nie lubią nawet w wersji glamour, pozostają pięciogwiazdkowe przygody w miejskiej dżungli.

O najpopularniejsze ekskluzywne kierunki na podróż poślubną zapytaliśmy specjalistów z platformy Skyscanner. Z zestawienia dowiecie się, gdzie miesiąc miodowy spędzili książę William i księżna Kate, w którym miejscu zakochani mogą nurkować z wielorybami albo gdzie przetestować podwodne SPA.

Luksusowa podróż poślubna >>