Pięknie się różnić

"Bo w modzie jak w przyrodzie, różnorodność to cecha pożądana i wyjątkowo cenna" - pisze Marcin Świderek, szef działu mody magazynu ELLE w najnowszym wydaniu. A w sesji "Pięknie się różnić", którą obejrzycie zarówno na kartkach ELLE, jak i na ELLE.pl, wzięła udział piątka wspaniałych indywidualistów. Bo piękno ma różne postaci, a redakcja magazynu ELLE opisuje je dla Was w specjalnym cyklu.

"Piękno w każdej postaci" to opowieść o tym, dlaczego warto pielęgnować nasze inności. I o tym jest również sesja, którą zorganizowaliśmy z marką MODIVO. 

Jakie trendy najczęściej przejawiały się w sesji? Wszystkie. Bo w latach 20. XXI wieku powiedzieć, że w modzie coś jest, a czegoś nie ma, to fatalne faux pas. Karolina Limbach, stylistka magazynu ELLE, wybrała z oferty marek dostępnych m.in. w MODIVO wszystko co mocne, wyraziste i energetyczne. Połączyła ze sobą kraciaste garnitury i sweterki w stylu après-ski, płaszcze w kolorach tęczy zestawiła z wzorzystymi kompletami, tworząc wyrafinowany modowy eklektyzm. Zwróćcie uwagę także na sztuczne futro w streetwearowym stylu i rękawiczki, które spełnią również rolę szalika. 

 

Które marki kochają podkreślać naszą indywidualność i konsekwentnie przypominają nam, że przeciwieństwa (nie tylko te modowe) się przyciągają? Wykorzystane w stylizacjach elementy z oferty Versace Jeans Couture, Levi's, Benetton, Pinko, Tommy Hilfiger, Guess, Samsøe & Samsøe oraz Boss znajdziecie na modivo.pl

A więcej zdjęć z sesji "Pięknie się różnić", która ukazała się w styczniowym numerze ELLE Polska, obejrzycie w naszej galerii>>