Sprawdzaliście kiedyś, jakie zdjęcia znajdzie pod popularnymi hashtagami takimi jak #polishgirl czy #fit? Użytkowniczki i użytkownicy instagrama na swoje profile wrzucają niemalże identyczne kadry. I są ich miliony! Powtarzają się pozy, miny i miejsca. Możliwość robienia nieograniczonej liczby ujęć sprawiła, że często zapominamy o tym, co w fotografii liczy się najbardziej. 

"Są takie chwile, które chcemy uchwycić na zawsze. Jeżeli możemy wtedy zrobić zdjęcie, to w pewnym sensie czas się zatrzymuje. Chociaż na chwilę. Czy może być coś cenniejszego w dzisiejszym zabieganym świecie?".

Perspektywa autora i wiążące się ze zdjęciami emocje są w końcu istotniejsze niż liczba polubień. A co, kiedy fotografując, nie pomyślimy o technicznych parametrach? Samsung stworzył smartfon, którego wbudowany aparat dostosuje je do sytuacji i zadba o jakość naszych fotografii, tak żebyśmy my mogli skupić się na chwili, którą chcemy uwiecznić. Przy okazji premiery modelu Galaxy S10 marka rusza z kampanią #BędzieCoWspominać. Niech nasze galerie w telefonach zaczną przywodzić na myśl dawne albumy, w których kiedyś kolekcjonowaliśmy wywołane zdjęcia!

"Chcemy zachęcić do pokazywania świata, takim jaki jest naprawdę. Oferując najwyższą jakość aparatów we flagowych smartfonach z linii Galaxy S10 wspieramy naszych klientów, aby mogli skoncentrować się na uchwyceniu niezapomnianych momentów. O resztę zadba aparat" – podkreśla Marcin Garbarczyk, dyrektor ds. strategii i marketingu w Samsung Electronics Polska.

Do współpracy Samsung zaprosił ambasadorów, którzy na swoich kanałach social media będą wcielać w życie ideę #BędzieCoWspominać. W akcji biorą udział: Zofia Zborowska (aktorka, amatorka podróży i ekologii), Busem przez Świat, czyli Ola i Karol Lewandowscy (para podróżników, którzy zwiedzają świat podróżując charakterystycznym kolorowym busem), Zuza Kołodziejczyk (modelka, zwyciężczyni trzeciej edycji programu Top Model) oraz Victor Borsuk (siedmiokrotny Mistrz Polski w kitesurfingu i fotograf) - śledźcie na ich instagramy i sprawdźcie jakie chwile uchwycą smartfonami Galaxy S10.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dżem śpiewał, że w życiu piękne są tylko chwile. Później powstał Instagram, który miał być fotograficznym dziennikiem tych chwil. Z czasem te chwile na Instagramie zaczęły wyglądać jak idylliczna karykatura życia - kobiety na górskich szczytach w wieczorowych sukniach, perfekcyjny make-up w dżungli. Świetnie dobrane outfity - jak pustynia, to suknie jasne, zwiewne, jak wycieczka po lesie to kolory kontrastowe. Dlatego gdy odezwał się do nas @samsungpolska, że robią akcję pt. #bedziecowspominac, w której ważne są zdjęcia chwil, tych prostych, codziennych, w których zapominamy o tym jak robić zdjęcia bo ważne jest PO CO je robimy, to weszliśmy w tę akcję od razu. Ta akcja jest nam bliska, odnajdujemy się w niej prywatnie. Być podróżniczym reprezentantem tej akcji to będzie dla nas czysta przyjemność. Stay tuned! . . . . #polska #poland #rzepak #summer #vanlife #busemprzezswiat #vancrush #vanlifeexplorers #projectvanlife #vandwelling #rape #slowlife #folkvibe #polandsights #lubiepolske #naszapolska #visitpoland #magicofpoland #igerspoland #folkscenary #polskajestpiekna #polandisbeautiful #samsung

Post udostępniony przez Bus Around The World (@busemprzezswiat) Cze 17, 2019 o 12:51 PDT