Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu nowego "Pitbulla". Wiemy już, że film reżyseruje Władysław Pasikowski, twórca kultowych "Psów" i kontrowersyjnego "Pokłosia". Na ekran powraca też znany z pierwszej części Despero, czyli Marcin Dorociński. W obsadzie filmu "Pitbull. Ostatni Pies" znajdą się też nazwiska znane przede wszystkim ze świata show biznesu i muzyki. Oprócz Dorocińskiego, który wraca do serii po 10-letniej przerwie w filmie zagrają: Adam Woronowicz, Krzysztof Materna, Doda Rabczewska, Kasia Nosowska, Marian Dziędziel, Cezary Pazura, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna i Rafał Mohr. W filmie nie zobaczymy m.in. Piotra Stramowskiego, Mai Ostaszewskiej i Andrzeja Grabowskiego, którzy zrezygnowali z projektu wspólnie z pierwszym reżyserem serii - Patrykiem Vegą

"Pitbull. Ostatni pies" - o czym będzie?

Na Fanpage'u filmu opublikowano szczegóły nowego "Pitbulla". Film będzie opowieścią o twardej przyjaźni, zasadach, tyranii i miłości.

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa. - czytamy w komunikacie opublikowanym na fanpage'u filmu "Pitbull. Ostatni pies".