Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z planu nowego "Pitbulla". „Pitbull. Ostatni pies”, czyli najnowsza część przebojowej serii, pojawi się w kinach już 15 marca. Film będzie opowieścią o twardej przyjaźni, zasadach, tyranii i miłości.  Na ekran powróci znany z pierwszej części Despero, czyli Marcin Dorociński, Rafał Mohr i Krzysztof Stroiński. Wczoraj do sieci trafiły zdjęcia, na których znajdują się nowe postaci grane przez: Dorotę Rabczewską, Cezarego Pazurę, Adama Woronowicza i Agnieszkę Kawiorską. Nad nowym „Pitbullem” czuwa Władysław Pasikowski –  twórca kultowych "Psów" i kontrowersyjnego "Pokłosia". Do wielkiej premiery najnowszego dzieła filmowca pozostało już niewiele ponad 2 miesiące.

Przypomnijmy, że Patryk Vega zrezygnował z nakręcenia kolejnej części "Pitbulla". Wokół decyzji reżysera pojawiło się sporo kontrowersji. Media spekulowały, że może chodzić o konflikt z Dorotą Rabczewską. "Próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego" - napisał na swoim Facebooku. Wraz z reżyserem z ekipy odeszli czołowi aktorzy związani z serią "Pitbull" - Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Tomasz Oświeciński i Andrzej Grabowski. 

"Pitbull. Ostatni pies" - o czym będzie? Na Fanpage'u filmu opublikowano szczegóły nowego "Pitbulla". Film będzie opowieścią o twardej przyjaźni, zasadach, tyranii i miłości.

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa. - czytamy w komunikacie opublikowanym na fanpage'u filmu "Pitbull. Ostatni pies".