Pierścionki zaręczynowe W.KRUK

Biżuterię W.KRUK uwielbiają gwiazdy, m.in. Alicja Bachleda Curuś czy Martyna Wojciechowska (obie miały zresztą okazję zaprojektować dla polskiej marki specjalne minikolekcje). W ofercie W.Kruk zachwycają nie tylko oryginalne wisiory-skrzydła czy naszyjniki z motywem botanicznym, ale także... pierścionki, szczególnie te zaręczynowe. Jeśli właśnie szukacie pierścionka dla ukochanej albo wasz ukochany postanowił pozostawić wam wybór i nie wiecie, na jaki model się zdecydować, dobrze trafiliście. Przejrzałyśmy setki pierścionków zaręczynowych W.KRUK i wybrałyśmy te najpiękniejsze. Jesteśmy pewne, że powiecie im "tak"!

Złote pierścionki zaręczynowe W.KRUK
W salonach W.KRUK znajdziecie szeroki wybór złotych pierścionków zaręczynowych. Te wykonane z żółtego złota  są najbardziej klasyczne i ponadczasowe. Pamiętajcie, że im bardziej żółta i błyszcząca jest obrączka, tym jej wartość jest wyższa. W trendzie są z kolei modele wykonane z różowego złota. #rosegold to kolor na którym oszalał świat social mediów. Jest bardzo "fotogeniczny" i pasuje zarówno do srebrnej, jak i złotej biżuterii. Pierścionki zaręczynowe z różowego złota swój charakterystyczny (i bardzo modny) odcień zawdzięczają domieszce cynku i palladu. W W.Kruk kupicie je m.in. w zakładce "pierścionki zaręczynowe/jedyny".

Pierścionki zaręczynowe: białe złoto
Dla kobiet, które nie przepadają za biżuterią z żółtego złota, projektanci  W.KRUK przygotowali pierścionki zaręczynowe wykonane z białego złota. Wyglądają one jak "srebrne" za sprawą rodowania, czyli pokrywania ich po prostu rodem. Chociaż białe złoto pasuje do każdego stylu, najlepiej prezentuje się w minimalistycznym, nowoczesnym wydaniu.

Pierścionki zaręczynowe z diamentem
W regularnej kolekcji W. KRUK znajdziecie pierścionki pozbawione kamienia, które mogą z powodzeniem "sprawdzić się" jako te zaręczynowe. Mówimy tu na przykład o modelach z motywem serca albo znakiem nieskończoności (sprawdźcie w naszej galerii!). Jednak linia zaręczynowa W.KRUK składa się wyłącznie z pierścionków z brylantami (czyli oszlifowanymi diamentami). W końcu, jak mawiała, a dokładnie śpiewała, Marilyn Monroe "Diamonds are a girl's best friend" - "Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety".


Ceny pierścionków zaręczynowych
Ceny pierścionków zaręczynowych w salonach W.Kruk zaczynają się już od 600 zł! Tyle zapłacicie za pierścionek zaręczynowy "jedyny" (brylant 0,02ct oprawiony w białe, żółte lub różowe złoto). Poniżej 1000 zł kosztuje także pierścionek "szczęśliwy" z nieco większym kamieniem (0,05ct). Najdroższy jest model: XWK/PB+46B z serii "jedyny" z diamentem 1 ct, wykonany z białego złota. Wart jest 39 000 zł.

P.S. Wszystkie ceny pierścionków zaręczynowych W.Kruk znajdziecie w galerii.

Pierścionki zaręczynowe W.KRUK - Zobaczcie najpiękniejsze modele?>>