Wakacyjne miesiące są dla skóry wrażliwej wyjątkowo brutalne, choć pozostałe nie są wcale lepsze... Wiatr, woda morska i słońce powodują pieczenie, swędzenie i szczypanie. Dodatkowo, walka z zaczerwienieniem skóry i jej napięciem wydaje się nie mieć końca. Posiadaczki skóry skłonnej do alergii też nie będą miały lekko - wysypki i czerwone plamy mogą powodować dyskomfort, zarówno fizyczny, jak i psychiczny. 

Co włożyć do swojej kosmetyczki (najlepiej już teraz), aby cieszyć się pełnią lata? Zapraszamy na wakacyjne wydanie Beauty Tornado w pełni dedykowane cerze wrażliwej i skłonnej do alergii: 

Linia Toleriane Dermallergo od La Roche-Posay przynosi ukojenie dla skóry wrażliwej i alergicznej nawet w najtrudniejszych warunkach. Zapewnia natychmiastowe ukojenie, regeneruje barierę ochronną skóry i minimalizuje zaczerwienienia, co latem jest niezwykle ważne nie tylko podczas wakacyjnych wyjazdów, ale również na co dzień, gdy ostre słońce próbuje przypiekać naszą skórę w drodze do biura.

O poranku stosujemy Toleriane Ultra Dermallergo Serum, czyli dzienną dawkę wzmocnienia, kluczową dla bezpieczeństwa skóry wrażliwej przez cały dzień. W składzie serum znalazła się m.in. neurosensyna (0,1%), osmolit, gliceryna, kwas hialuronowy oraz woda termalna z La Roche-Posay, która doskonale koi skórę.

Drugi krok w pielęgnacji cery wrażliwej zajmują kremy do twarzy i pod oczy z serii Toleriane Dermallergo. Oba produkty ekspresowo przynoszą ukojenie podrażnionej cerze i, co równie ważne, bardzo szybko się wchłaniają, nie obciążając delikatnej skóry wrażliwej, a jednocześnie odpowiednio ją chroniąc. W obu produktach, poza wodą termalną La Roche-Posay znalazły się m.in. masło shea, regenerująca witamina B6 i E oraz skwalan. 

Na koniec dnia aplikujemy Toleriane Dermallergo NOC - bo to, co przeżyłaś w ciągu dnia jest piękne, ale nie musi odbijać się na twojej twarzy. Dzięki zawartości najlepszej jakości składników aktywnych, krem ukoi Twoją skórę przed snem i przygotuje ją na kolejne letnie wrażenia. Enjoy!