Tuż przed Sylwestrem do sieci trafił spot telewizyjny promujący film "Piękna i Bestia" (zobacz tutaj >>). To nie koniec niespodzianek od producentów. Na początku stycznia na oficjalnym profilu na Facebooku produkcji opublikowano nagranie, na którym usłyszymy jak Emma Watson śpiewa piosenkę zatytułowaną "Something there" (zobacz poniżej)! Na kilka tygodni przed premierą do sieci trafił kolejny klip, w którym usłyszymy jak Emma śpiewa. Jak jej poszło? Musicie koniecznie posłuchać.

W "Pięknej i Bestii" pojawią się także: Ewan McGregor (Lumiere), Luke Evans (Gaston), Ian McKellen, Emma Thompson, Stanley Tucci oraz Kevin Kline. W tytułową Bestię wcieli się Dan Stevens. Premiera zapowiedziana jest na 17 marca 2017 roku.

"Piękna i Bestia" to zaadaptowana przez Disneya francuska pieśń ludowa. Najnowszy film pełnometrażowy inspirowany jest animacją z 1991 roku. To opowieść o Belli, która szukając zaginionego ojca i idąc po śladach trafia do ponurego zamku położonego na odludziu, gdzie mieszka Bestia. W zamian za wolność rodzica musi pozostać w twierdzy.

Już nie możemy się doczekać!