Czekacie na ten film? "Piękna i Bestia" trafi do kin już 17 marca. Mogliśmy już zobaczcyć pierwsze zwiastuny (zobacz >>), spoty telewizyjne (znajdziesz je tutaj >>), a nawet usłyszeć jak Emma Watson radzi sobie ze śpiewem (posłuchaj >>). A jak wyglądają plakaty filmowe? Producenci ujawnili właśnie promocyjne grafiki. Zobaczcie jak prezentuje się Emma, Ewan McGregor, Luke Evans, Emma Thompson oraz Dan Stevens, czyli tytułowa Bestia/książę (mogliście już zobaczyć w takich produkcjach jak "Downton Abbey", "Piąta władza", "Gość", czy "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca").

"Piękna i Bestia" to zaadaptowana przez Disneya francuska pieśń ludowa. Najnowszy film pełnometrażowy inspirowany jest animacją z 1991 roku. To opowieść o Belli, która szukając zaginionego ojca i idąc po śladach trafia do ponurego zamku położonego na odludziu, gdzie mieszka Bestia. W zamian za wolność rodzica musi pozostać w twierdzy.

W "Pięknej i Bestii" pojawią się także: Ian McKellenStanley Tucci oraz Kevin KlineZa reżyserię "Pięknej i Bestii" odpowiedzialny jest laureat Oscara za scenariusz do filmu "Bogowie i potwory", Bill Condon ("Dreamgirls", "Saga Zmierzch: Przed świtem, cz. 1 i 2", "Kinsey", "Piąta władza"). 

Piękna i Bestia: plakaty do filmu >>