W kreacjach Sylwii Romaniuk występowały takie światowe gwiazdy jak Nicole Scherzinger, Elizabeth Hurley oraz największe nazwiska polskiego show-biznesu: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska czy Justyna Steczkowska. Po indywidualne zamówienia zgłaszały się do niej nawet…arabskie księżniczki. Już w dzieciństwie rysowała królewny w pięknych sukniach i szyła ubrania dla swoich lalek. Z biegiem lat zaczęła tworzyć dla siebie i swoich koleżanek. Dziś jej projekty to prawdziwe dzieła sztuki, a proces ich tworzenia to krawiectwo na miarę haute couture. 

THE ELEMENTS – Żywioł Wody / Mat. prasowe

Wizjonerstwo i umiłowanie szczegółu

Sylwia Romaniuk doskonale rozumie i czuje kobiety. Potrafi uchwycić nasze odmienne potrzeby, temperament i naturę. W najnowszej kolekcji „THE ELEMENTS” oddała rozmaite wymiary kobiecości, ukazując nas w najpiękniejszej odsłonie. Różnimy się, ale wszystkie jesteśmy wyjątkowe. 

„Nadszedł czas na odrodzenie. Kobiecość to potęga – nie bójmy się jej. Każdy z elementów jest wyjątkowy i manifestuje się inaczej, dlatego my kobiety jesteśmy tak różnorodne. Każda z nas promieniuje własną niesamowitą siłą” – przekonuje projektantka.

Siła Żywiołów – Eter / Mat. prasowe

Kolekcja „THE ELEMENTS” skierowana jest do każdej kobiety, która nie boi się sięgać po to, czego pragnie. Projektantka umiejętnie łączy w niej świat mody, przyrody i mistycyzmu. To pokaz krawiectwa haute couture, slow fashion z wyjątkowym pietyzmem i umiłowaniem szczegółu.

„Zawsze bardzo stawiałam na jakość, nie podążałam ślepo za światem. Jako kreator wyznaczam nowe drogi i ukazuje nowe początki” – podkreśla Sylwia Romaniuk.

Siła Żywiołów – Eter / Mat. prasowe

I tak w nowej kolekcji znajdziemy najwyższej jakości tkaniny sprowadzane z różnych zakątków świata, zdobienia z drogocennych kryształów czy detale i koronki, które powstawały przez wiele godzin w wielkim skupieniu. To nie tylko piękne kreacje. Każda suknia przypomina osobne dzieło sztuki z duszą. Każda jest przedłużeniem kobiecości, wydobywa blask i to, co często w nas jeszcze nieodkryte. 

Każda z kobiet Sylwii Romaniuk z kolekcji „THE ELEMENTS” ma swoją historię, którą warto opowiedzieć. Żywioł Ognia reprezentuje pewność siebie, niezwykłą energię życiową, pasję do życia i namiętność. Dla kobiety spod znaku Wody najważniejsza jest wolność. Sama chce decydować o swoich wyborach i wie, co jest dla niej najlepsze. Ziemia jest silnie połączona z naturą. Uwielbia poznawać nowe smaki, kontemplować piękno i spędzać czas z rodziną. Z kolei Kobieta Wiatr kocha zmiany. Wiecznie jest w podróży, trudno odgadnąć jej kolejny ruch. Czuwa nad nimi Eter, kobieta pełna miłości do świata i ludzi, która wciąż się rozwija. To alter ego projektantki. 

Siła Żywiołów – Powietrze / Mat. prasowe

Bo każda z nas jest piękna i wyjątkowa

„Moda to bardzo ważny element naszego życia. Wyrażamy się poprzez modę. Kreujemy siebie i co najważniejsze uszczęśliwiany” – podkreśla Sylwia Romaniuk i dodaje: „Są panie, które większość życia nie wychodziły z garnituru albo latami zajmowały się dziećmi, zapominając o sobie [..] Uwielbiam patrzeć, jak kobiety rozkwitają za sprawą moich projektów.”

Siła Żywiołów – Ziemia / Mat. prasowe

Jej klientki to świadome siebie panie w każdym wieku i rozmiarze. Osoby, które szukają bardzo wysokiej jakości ubrań oraz unikatowego designu i chcą podkreślić swoją kobiecość. Projektantka nie przebiera, a dopełnia kobiety. Zawsze dopasowuje kreacje do temperamentu i upodobań każdej z nich.   

„Wizerunek to nie tylko ubiór. Pokazujemy się światu z dużo szerszej perspektywy. To jak widzą nas inni, to nasza energia, nasza charyzma. Dlatego ważne jest, abyśmy były szczęśliwe” – mówi artystka.


Siła Żywiołów – Ogień / Mat. prasowe

Sylwia Romaniuk sprowadza tkaniny z całego świata w małych ilościach tak, aby każda kreacja była wyjątkowa. Gdy klientki trafiają do Atelier zawsze mogą liczyć na nowości. Znajdą w nim szeroką ofertę kreacji na każdą okazję – od sukni wieczorowych po luźne kombinezony na co dzień, garnitury czy kostiumy do plażowania. Każda z nas wyposaży tam całą swoją garderobę. 

Klientki wracają, bo czują, że są w dobrych rękach. „Nie ma znaczenia, jaki mają rozmiar, w jakim wieku są – zawsze wyjdzie od nas jako gwiazdy. To mój cel uświadomić kobietom, że są piękne nawet jeśli jeszcze o tym nie wiedzą” – dodaje projektantka.

Co byś zrobiła, gdyby nie istniały żadne ograniczenia? Wejdź do świata cudów, który stworzyła Sylwia Romaniuk. Więcej informacji znajdziesz na stronie sylwiaromaniuk.com.