"Jak to możliwe?" "To nie może być prawda!" - piszą w komentarzach fani serialu "Bridgertonowie". Właśnie się okazało, że obsadę opuszcza główna bohaterka 1. sezonu produkcji, czyli Phoebe Dynevor. Czy znany jest powód tej decyzji?

Phoebe Dynevor nie pojawi się w nowych odcinkach "Bridgertonów". Fani są w szoku

Wszystko zaczęło się od Daphne - to właśnie jej perypetie i związek z przystojnym księciem Hastings oczarowały widzów na całym świecie, a "Bridgertonowie" szybko stali się światowym hitem Netfliksa. Serialowa księżna pojawiła się również w kolejnej serii, choć fabuła skupiła się na jej bracie, Anthony'm. A co z najnowszymi odcinkami? Choć praca na planie jest mocno zaawansowana, dopiero teraz potwierdzono, że aktorka nie wróci do tego projektu. Szkoda!

27-latka ujawniła ten news w rozmowie z serwisem Screen Rant podczas trwającego właśnie Sundance Film Festival. "Niestety nie pojawię się w 3. sezonie. Możliwe, że w przyszłości" - przyznała Phoebe Dynevor, gdy dziennikarz zapytał ją o przyszłość jej bohaterki w serialu. "Jednak jestem bardzo ciekawa 3. sezonu, jako widz."

"Bridgertonowie 3": co wiemy o fabule? Kto zagra?

Przypomnijmy, pierwszy oraz drugi sezon "Bridgertonów" opierał się według chronologii ustalonej przez Julię Quinn, autorkę romansów na podstawie, których Netflix ma teraz serialowy hit. Idąc tym tropem 3. seria powinna skupić się na życiu miłosnym Benedicta. Jednak scenarzyści postanowili zmienić ten cykl. Najnowsze odcinki opowiedzą historię miłosną Penelope oraz Colina. Luke Newton oraz Nicola Coughlan wyjdą teraz na pierwszy plan. Wszystko wydało się na wydarzeniu Netfliksa "For Your Consideration" w Los Angeles, 15 maja ubiegłego roku.

Oprócz wspomnianego Luke'a i Nicoli w nadchodzącym sezonie pojawią się też: Jonathan Bailey (Anthony Bridgerton), Simone Ashley (Kate Sharma), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Claudia Jessie (Eloise Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Nicola Coughlan (Penelope Featherington), Adjoa Andoh (Lady Danbury), Golda Rosheuvel (królowa Charlotte).

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale mamy nadzieję, że odcinki trafią na Netflix jeszcze w tym roku.