Maciej Zień x Perwoll #RethinkFashion: pokaz z przesłaniem

Hasło #RethinkFashion, które wybrzmiewało podczas całego wydarzenia zorganizowanego przez markę Perwoll, to zaledwie kropla w morzu inspirujących elementów pokazu Macieja Zienia. Event odbył się 12 czerwca 2023 roku w Centrum Finansowo-Bankowym w Warszawie.

Materiały prasowe, fot. Marcin Kmieciński

O perfekcyjne włosy modelek zadbał znany stylista fryzur, Piotr Sierpiński, który do stylizacji wykorzystywał wyłącznie produkty o zaawansowanych formułach od marki SYOSS, partnera wydarzenia. Dopełnieniem outfitów dziewczyn były stylowe okulary przeciwsłoneczne - o tę sferę zadbał z kolei Optyk Kochański.

Wspólnym mianownikiem wszystkich projektów był wyjątkowy design, najwyższa jakość i trwałość wykorzystywanych tkanin, a także dbałość o detale. Nic dziwnego, że ubrania od Macieja Zienia są tak ponadczasowe. 

Materiały prasowe, fot. Filip Okopny

Podczas prezentacji kolekcji mogliśmy zatem podziwiać archiwalne, odświeżone ubrania od znanego projektanta, które prezentowała na sobie m.in. Dominika Wysocka, Nicole Akonchong czy Magdalena Zalejska. Pokaz otworzyła Katarzyna Zawadzka. Trzeba przyznać, że aktorka genialnie odnalazła się w roli modelki. W tym garniturze wyglądała olśniewająco. 

Materiały prasowe, fot. Filip Okopny

Na wydarzeniu pojawiła się m.in. Agnieszka Dygant, Danuta Stenka, Barbara Kudrej-Szatan, Monika Olejnik, Ada Fijał, Grażyna Szapołowska, Beata Ścibakówna czy Magdalena Lamparska. Część gości miała na sobie, zaprojektowane przez Macieja Zienia, projekty z przeszłości, ale w odświeżonej (ultrastylowej) wersji. Poniżej przykład – Barbara Kudrej-Szatan w spodniach, które projektant stworzył z 2 par starych jeansów. Genialne!

Materiały prasowe, fot. Marcin Kmieciński

Wideo z pokazu #RethinkFashion

Zobacz wideo z pokazu Macieja Zienia zainicjowanego przez markę Perwoll i poczuj energię. która towarzyszyła nam tego wieczoru. Dowiedz się, czy gwiazdy kupują ubrania z drugiej ręki, a także co robią z tymi, w których już nie chodzą. 

Więcej zdjęć z pokazu #RethinkFashion znajdziesz TUTAJ

Materiały prasowe, fot. Marcin Kmieciński