21.03.2017

O trzecim sezonie "American Crime Story" mówi się od dawna. Kolejna seria będzie poświęcona historii rodziny Versace. Znamy już obsadę najnowszej produkcji w reżyserii Ryana Murphy'ego ("American Horror Story", "Glee", "Bez skazy")! Początkowo sugerowano, że w Donatellę Versace powinna wcielić się Lady Gaga, ale twórcy zdecydowali się na Penélope Cruz. Hiszpańska aktorka w swoim dorobku ma takie filmy jak "Volver", "Blow", "Vanilla Sky", "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach", "Adwokat", "Przerwane objęcia", czy "Vicky Cristina Barcelona" (w 2009 roku otrzymała Oscara dla "najlepszej aktorki drugoplanowej"). To jej pierwsza rola w serialu. Gianniego Versace, założyciela domu mody, który został zamordowany w 1997 roku, zagra Edgar Ramirez ("Joy", "Gniew tytanów", "Ultimatum Bourne'a"). Rola mordercy, Andrew Cunanana przypadła Darrenowi Crissowi ("Glee"). "Versace: American Crime Story" będzie liczył 10 odcinków.

Przypomnijmy, 15 lipca 1997 roku 51-letni Gianni Versace został zastrzelony przed swoją rezydencją w Miami przez seryjnego zabójcę, Andrew Cunanana. Projektant był jego piątą i ostatnią ofiarą. Poprzednie sezony "American Crime Story" opowiadały historię procesu O.J. Simpsona oraz akcji humanitarnej mającej pomóc ofiarom huraganu Katrina. Premiera "Versace: American Crime Story" zaplanowana jest na 2018 rok na kanale FX.

11.04.2017

Znamy kolejną gwiazdę, która pojawi się w  "Versace: American Crime Story". Angaż w najnowszej produkcji Ryana Murphy'ego otrzymał właśnie Ricky Martin! Wokalista i autor takich hitów jak "María", "Livin’ la Vida Loca", czy "She Bangs" wcieli się w rolę Antonio D’Amico, partnera Gianniego Versace. Martin ma na swoim koncie kilka ról, ale głównie w hiszpańskojęzycznych serialach. Miał również epizod w "Glee".