Marzec 2023: pełnia księżyca w Pannie

Przed nami miesiąc pełen wyzwań. Stawimy czoła zmianie, wkroczymy w nowy rozdział i rozpoczniemy wewnętrzne uzdrawianie. Pełnia księżyca w Pannie 7 marca 2023 oświetli nam drogę przez kolejne tygodnie. Energia znaku ziemi jest tym, czego nam trzeba, żeby odzyskać grunt pod nogami w chwilach, gdy wydaje się to niemożliwe. Potraktuj marcową pełnię jako eliksir stworzony specjalnie dla ciebie, aby pomóc ci poradzić sobie z trudem życia.

Pełnia księżyca w Pannie będzie naszym lekarstwem, dostarczającym dokładnie tego, czego potrzebujemy na tym etapie ewolucji duszy.

  • Żywioł Panny: ziemia
  • Planeta Panny: Merkury
  • Symbolika: zdrowie, porządki, perfekcjonizm, natura, detoks

Panna przypomina, że diabeł tkwi w szczegółach. Do jakiej czynności czujesz się wezwana podczas tej pełni księżyca? Pragniesz odpocząć, od czegoś się uwolnić czy powitać nowe możliwości? Nie pomiń żadnej szansy lub emocji. Zrób to, co podpowiada ci intuicja i Wszechświat. Zwróć uwagę na wiadomość, którą próbuje ci przekazać twoja dusza. 

Jak wykorzystać energię pełni w Pannie?

Tematy związane ze zdrowiem i leczeniem w tej pełni wypłyną na powierzchnię. Subtelna energia Panny zachęca do zwrócenia się do zaufania naturze. Wraz z budzącą się wiosną, zostaniemy zachęceni do czerpania zdrowia ze świeżego powietrza, słońca, wody, ziół czy odżywczej diety. Asteroida Chiron znana jako "Ranny Uzdrowiciel" połączy się z Jowiszem, aby wzmocnić nasze intencje dotyczące wzmocnienia formy ciała, duszy i umysłu. 

Ta kombinacja energii planetarnej przyniesie cudowne uzdrowienie i odpowiedzi na nasze prośby. Jednak jeżeli pogrążymy się w smutku, zamiast pracować z pełnią księżyca, ponownie rozdrapiemy stare rany w sferach, w których zapomnieliśmy o siebie zadbać. Skorzystaj z wpływów Panny, by odzyskać swoją moc. Wiedz, że uzdrawiająca podróż zainspirowana marcowym księżycem odblokuje w tobie twój wyższy potencjał. Wystarczy, że otworzysz się na nowe pasje, cele i ścieżki życia.

Kosmiczne uzdrawianie - co cię czeka?

Panna obudzi twoją wewnętrzną boginię. Przypomni ci o sile, którą masz w sobie, kiedy pielęgnujesz miłość do samej siebie. Dopiero kiedy zadbasz o własne interesy i poczujesz się całością bez wpływów innych osób, los zacznie ci sprzyjać w innych kwestiach. Oczyść się, uwolnij i odpuść. Nie bój się porzucić czegoś, co widocznie nie jest dla ciebie przeznaczone. Pozwól pełni w Pannie być twoim drogowskazem. Marzec przyniesie nowe możliwości oraz odpowiedzi na twoje pytania.

Kiedy pełnia w Pannie osiągnie swój szczyt, Saturn zmieni znak z Wodnika na Ryby. To wielkie wydarzenie, które zamknie stary cykl karmiczny i otworzy przed nami zupełnie nowy rozdział. Zamiast przejmować się swoją przeszłością, przygotuj się na coś znacznie większego. Bądź dla siebie łagodna. Cierpliwie poczekaj na dalszy rozwój wydarzeń. Zwracaj uwagę na swoje potrzeby i słuchaj wskazówek płynących prosto z serca. Wszystko, czego potrzebujesz, aby przejść do następnego rozdziału, zostanie oświetlone przed tobą w tej pełni. 

Saturn w Rybach - nasze życie zmieni się na kolejne 3 lata >>

Pozostań otwarta i ufaj Wszechświatowi. Cokolwiek się wydarzy, nie będzie to nic, z czym nie możesz sobie poradzić.