Pastele, biel, kolorowe wzorki - wyglądają świetnie, ale paznokcie w tym stylu mogą się jednak znudzić. W poszukiwaniu nowych odcieni sprawdzamy barwy, które będą wiodły prym jesienią i zimą. Selena Gomez ma już swoją ulubioną!

Paznokcie w stylu Seleny Gomez będą hitem na jesień 2022. Ten kolor sprawdzi się też na koniec lata

Jennifer Lopez czy Selena Gomez to inspirujące gwiazdy i to pod każdym względem. Ich droga na szczyt kariery, a co za tym idzie sukcesy, a także porażki motywują je do kolejnych działań. Dlatego kobiety na całym świecie tak je uwielbiają. Ale to nie tylko ciekawe "role models". Obie panie wyznaczają również trendy - w makijażu, stylizacjach, fryzurach, czy nawet manicure.

Ten ostatni kontekst jest szeroko omawiany z powodu instagrama Toma Bachika. Do klientek tego stylisty paznokci należą obie wymienione gwiazdy, a także Nicola Peltz Beckham, Lily Aldridge, czy Heidi Klum. Ostatnio manikiurzysta pochwalił się paznokciami Gomez. Selena zdecydowała się na jeden kolor, a dokładnie na oliwkową zieleń. Ta barwa świetnie się prezentuje na koniec letniego sezonu, ale już wiemy, że będzie też hitem jesienią i zimą

Odcień jednocześnie nawiązuje do kolorów ziemi, ale wygląda też bardzo świeżo i podbija inne barwy, nawet te "cukierkowe". Dobrze pasuje do brązu, granatu, bordo, czerni, beżu ale też do pudrowego różu, czy ceglanej pomarańczy. Warto wspomnieć, że hasło "ciemna zieleń" odnotowało o 75% więcej wyszukiwań w internecie w październiku ubiegłego roku. Wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie z kolorem oliwkowym, zwłaszcza, że pod postem Bachika swoje zainteresowanie wyraziła też Betina Goldstein, manikiurzystka, która od lat wyznacza trendy w branży, a także współzałożycielka marki Opi, Suzi Weiss-Fischmann.

Lakiery do paznokci w kolorze oliwkowej zieleni