Paznokcie świąteczne 2020: czerwone

Klasyk, który nigdy nam się nie znudzi! Niektóre panie noszą ten odcień przez cały rok, za to inne wybierają go na szczególne okazje, np. na Boże Narodzenie. Paznokcie świąteczne w tym stylu będą pasować do prawie każdej stylizacji czy makijażu. Czerwone mani jest bardzo eleganckie i zmysłowe. Nas zauroczył odcień wybrany przez Betinę Goldstein - to lakier Chanel Le Vernis (prawdopodobnie odcień Arancio Vibrante).

Paznokcie świąteczne 2020: gwiazdki

Paznokcie świąteczne kojarzą nam się też z gwiazdkami. Mogą być minimalistyczne, złote, nawiązywać właśnie do pierwszej gwiazdki na nocnym niebie, czyli symbolu rozpoczęcia Wigilii, a także kolorowe inspirowane odcieniem bombek na choince czy stroiku. Wersji jest od groma! To jeden z ulubionych wzorów na instagramie, jaki można znaleźć w inspiracjach na modny manicure. 

Paznokcie świąteczne 2020: wzorki w choinkę i nie tylko

Nie ma świąt Bożego Narodzenia bez choinki, 12 potraw, świętego Mikołaja czy prezentów. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że te elementy lądują także na naszych paznokciach. Świąteczne wzory tego typu od dawna biją rekordy popularności w internecie oraz salonach paznokci. Niestety są dosyć trudne do zrobienia, potrzebują wprawnej ręki oraz talentu do rysowania. 

Paznokcie świąteczne 2020: glitter

To idealny pomysł na manicure jeśli chcemy mieć piękne pazy na święta i zbliżającego się Sylwestra. Paznokcie świąteczne 2020 mogą przecież odnosić się również do kolorowych światełek, sztucznych ogni lub fajerwerków, kojarzących się właśnie z końcem roku. Warto zaszaleć!

Paznokcie świąteczne 2020: złote

Czerwone, czy brokatowe mani każda z nas może wykonać samodzielnie. Podobnie jest z tym trendem na modne paznokcie świąteczne. Jak się okazuje, popularne teraz są również "golden nails", czyli po prostu manicure w kolorze złotym. Wspomniana Betina Goldstein dodała również delikatne perełki - wtedy ten wzór robi się lekko romantyczny. Jeśli nie chcecie malować całej płytki tym kolorem zastanówcie się nad nowoczesną wersją "frencha". To hit ostatnich kilku sezonów, teraz także w wersji złotej.