Paznokcie na Sylwestra 2022: gwiazdki

Były hitem w trendach na świąteczne mani, są popularne również w okresie sylwestrowo-karnawałowym. Gwiazdki to ulubiony wzór fanek mani i pojawia się przy każdej okazji. W wersji złotej, jak u legendarnej Betiny Goldstein, w formie małych naklejek na paznokcie lub kolorowe jak sylwestrowe fajerwerki. Ten motyw świetnie wygląda w zestawieniu z mocnym brokatem, srebrnym i mlecznobiałym lub po prostu bezbarwnym lakierem. Nie chcesz przesadzić? Wystarczy przykleić dwie malutkie gwiazdki na każdy paznokieć. 

Paznokcie na Sylwestra 2022: w stylu astro i magii

Czytacie horoskopy z zapartym tchem? Wierzycie w numerologię, moc kamieni oraz znaki wszechświata? W takim razie musicie sprawić sobie paznokcie na sylwestra nawiązujące do motywu magii, kosmosu czy właśnie symboliki metafizycznej. Znajdźcie swoje yin i yang także w stylizacji i manicure na koniec roku. Dla mniej odważnych mamy pomysł na paznokcie 2022 inspirowany gwiazdozbiorami i konstelacjami gwiazd w wersji minimal. 

Paznokcie na Sylwestra 2022: złoto, srebro i brokat

Paznokcie na sylwestra? Najpopularniejszy i najłatwiejszy pomysł do wykonania to zakup odpowiedniego lakieru z brokatem. Hitem są te w kolorze złotym, srebrnym, czy różowym. Nie musimy od razu malować też całej płytki. Możemy stworzyć kropki, albo własną wersję słynnego frencha, glitter ombre, confetti nails lub negative space. Warto też zaopatrzyć się w odpowiednie naklejki (np. przypominające cekiny) i folie, którymi przyozdobimy nasz manicure. Pamiętaj, to idealny moment na eksperymentowanie z własnym wyglądem. Paznokcie w 2023 mają się wyróżniać!