Choć oficjalnie gwiazda skończyła 40 lat 21 października Kim Kardashian West nadal świętuje swoje urodziny. Na jej instagramie możemy znaleźć sporo zdjęć z imprezy na tropikalnej wyspie - gwiazda poprosiła wszystkich gości o zrobienie testów na koronawirusa, a na dwa tygodnie przed wyjazdem wszyscy zostali dokładnie przebadani. Okazuje się, że siostry Kim i jej mama wyprawiły też jubilatce imprezę niespodziankę zrealizowaną w klimacie zbliżającego się Halloween. Khloe, Kylie, Kourtney i Kendall były ubrane w czarne body, za to Kim Kardashian West w obcisłą złotą sukienkę. Solenizantka zdecydowała się na swój klasyczny look - makijaż w odcieniach brązu i usta nude oraz fryzurę typu długie fale. A zauważyliście paznokcie żony Kanye Westa?

Paznokcie Kim Kardashian West to hit tego roku! Gwiazda lansuje klasyczny french manicure - trend, który znów powrócił do łask

Jeśli uważnie przyjrzycie się zdjęciom to szybko stwierdzicie, że Kim Kardashian West zainspirowała się klasyką, zwłaszcza jeśli chodzi o paznokcie. Gwiazda miała słynny french manicure. Ten trend znany jest od lat, w pewnym momencie został trochę zapomniany, ale dziś powraca. Jego fanką jest m.in. Bella Hadid, a także jej siostra Gigi Hadid. Choć wiele manikiurzystek lansuje kolorowe wersje "frencha" - hitem są niebieskie, różowe, zielone lub w kolorach tęczy końcówki paznokci, nadal króluje znana nam wersja bieli i nude. To połączenie znów bije rekordy popularności. Zobaczcie zdjęcie:

Modny manicure Kim Kardashian West / instagram @kimkardashian

Historia tego trendu sięga drugiej połowy lat 70. ubiegłego wieku i co kilka lat wraca na nasze paznokcie. Wiele z was z pewnością nadal pamięta akrylowe "francuskie paznokcie" z początku lat dwutysięcznych, gdy nosiły je m.in. Jennifer Lopez, Jessica Simpson, Britney Spears, czy Victoria Beckham. Dlaczego ta wersja mani co chwilę wraca? Manicure w tej formie pasuje zarówno fankom klasyki, jak i dziewczynom ze świata streetwearu. 

Jak już wspomnieliśmy, to nie była jedyna impreza urodzinowa Kim. Cała rodzina, razem z przyjaciółmi wybrała się na krótkie wakacje na tropikalną wyspę (nazwa utrzymywana jest w tajemnicy). Kardashian West oprócz odpowiedniej garderoby zmieniła również kolor swoich paznokci. Zamiast french manicure sprzed kilku dni miała długie neonowo-żółte pazy o kształcie "trumienek" (nazywane są też „balerina” i „coffin nails”). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) Paź 27, 2020 o 10:59 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) Paź 23, 2020 o 8:55 PDT