Szaleństwo Zakupów to wyjątkowa akcja zakupowa z atrakcyjnymi zniżkami do 50 proc. dostępnymi w całej Polsce. Kupony rabatowe zostały zaprezentowane w specjalnym dodatku dołączonym do październikowego wydania ELLE.

Tegoroczna edycja Szaleństwa Zakupów odbędzie się w weekend 4 i 5 października. Poza rabatami na uczestniczki będą czekać również dodatkowe atrakcje: porady stylistów gwiazd, prezenty niespodzianki za zakupy, a także specjalne torby Szaleństwa Zakupów. 4 i 5 października ELLE zaprasza również do pięciu stref Szaleństwa Zakupów – w Gdańsku do Galerii Bałtyckiej, w Katowicach do centrum handlowego Silesia City Center, w Krakowie do Galerii Krakowskiej, w Poznaniu do centrum handlowego Poznań City Center i w Warszawie do Galerii Mokotów.

Gwiazdą okładki październikowego ELLE jest Natalia Klimas, aktorka znana z ról w serialach TVN, która niedawno wróciła do Polski po kilkuletnim pobycie w Nowym Jorku.

ELLE publikuje ekskluzywny wywiad z Jasonem Wu, pochodzącym z Tajwanu projektantem, który mimo młodego wieku jest jedną z najważniejszych postaci światowej mody i od niedawna dyrektorem kreatywnym w Hugo Boss.

W numerze także niezwykła sesja mody prezentująca kreacje polskich marek. Udowadnia, że nasi projektanci nie tworzą już tylko z myślą o czerwonym dywanie, ale ubierają ulice miast.

Jak co roku ELLE typuje największe talenty wśród młodych, debiutujących aktorów. Pięcioro z nich bierze udział w naszej sesji zdjęciowej. Wszyscy grają w głośnych filmach, które będą pokazywane we wrześniu podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni.

Piszemy o ważnych sprawach kobiet: karierze, relacjach, seksie. W reportażu „Pasja i pieniądze” pokazujemy sylwetki bizneswoman, które w młodym wieku rozkręciły interesy i zarobiły duże pieniądze. W tekście o mediach społecznościowych zastanawiamy się, jak korzystać z nich mądrze.

Po raz kolejny ELLE świętuje z czytelniczkami swoje urodziny. Ogłaszamy konkurs, w którym nagrodą jest voucher na luksusową biżuterię.

Twój ulubiony magazyn zawsze obok Ciebie! Październikowe ELLE w wersji na iPada! 

Świętuj z nami 20 urodziny ELLE! Bądźmy razem przez cały 2014 rok! Specjalna oferta prenumeraty >>