Materiały prasowe

Kolekcja Aquatech Patrizia Pepe jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. Ucztą, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wysublimowanych smakoszy. Obserwując najnowsze projekty tej marki niemalże czujemy w dłoniach fakturę tych wyjątkowych, starannie dobranych materiałów. To jednak nie wszystko. Przenieśmy się na moment do baśniowego, morskiego świata i krainy wakacyjnych snów.

Materiały prasowe

Patrizia Pepe i kolekcja Aquatech: morskie marzenie senne

Kim jest kobieta Patrizia Pepe? To marzycielka, która realizuje swój beztroski sen o lecie. Wyraziste barwy, transparentne materiały czy odważne cekiny – to wszystko na chromatycznym tle, które kojarzy nam się z wakacyjną lekkością i zwiewnością. Kobiety w kolekcji Aquatech Patrizia Pepe owiane są aurą zagadkowości i ultrazmysłowości. To ewidentne nawiązanie do fantastycznych i tajemniczych, wodnych istot, które żyją w głębiach oceanu. Ich sylwetki, w połączeniu z jasnoniebieskimi oraz zielonymi elementami, a także błyszczącymi, lejącymi tkaninami (które przypominają nierzadko syrenie łuski), prezentują się zjawiskowo.

Materiały prasowe

Oglądając ubrania Patrizia Pepe z kolekcji Aquatech często ma się zatem wrażenie, jakby ich fragmenty były mokrym, połyskującym elementem ciała. Minimalistyczne kroje tych projektów tworzą niesamowicie udany duet m.in. ze względu na oryginalne materiały, których użyto w tej kolekcji. 

Materiały prasowe

Głębokie, nasycone barwy wyłaniają się z morskich głębin, aby skutecznie (i na dłużej) zatrzymać nasz wzrok na tych projektach. Blask mieniącego się, spokojnego oceanu bez wątpienia znajduje odbicie w postaci wyraźnie połyskujących, dużych cekinów. Użyta biel to natomiast synonim nowoczesności. Z kolei wielobarwne printy sprawiają, że w krótką chwilę, bez większego trudu, przenosimy się mentalnie do śródziemnomorskich, wakacyjnych przestrzeni.

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Delikatne drapowania, zarówno minimalistyczne, jak i uwodzicielskie wycięcia oraz morska kolorystyka to ewidentne nawiązanie do nieokiełznanego żywiołu, jakim jest woda. Podobnie nieokiełznana jest bogata kolekcja Aquatech, w której znajdziemy rozmaite projekty – m.in. klasyczny, bawełniany trencz, ale również hipernowoczesne elementy, takie jak sukienki ze streczu, które idealnie oddają ducha współczesnego minimalizmu. Ich dopasowane kroje to niezwykle udany kompromis pomiędzy sportową wygodą a codziennym szykiem.

Materiały prasowe

A co z dodatkami? Nie moglibyśmy ich pominąć. Marzenie o beztroskiej podróży do wakacyjnych dni i śródziemnomorskich miasteczek staje się jeszcze bardziej realne, kiedy uzupełnimy nasze stylizacje o dodatkowe akcesoria. W końcu nie jest tajemnicą, że diabeł tkwi w szczegółach. Projekty z kolekcji Aquatech możemy śmiało łączyć np. z torebką wykonaną z miękkiej skóry (złote elementy są idealnym przełamaniem minimalistycznego projektu), oryginalnymi kształtami złotych, metalowych łańcuchów czy wyrazistą biżuterią. 

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Gotowa, żeby zanurzyć się w morskim, tajemniczym świecie Aquatech?