When it fits right, it feels right.

Co do tego nie ma wątpliwości. Nieważne, czy kupujesz ubrania, buty czy coś, co jest znacznie, jeszcze bliższe Twojemu ciału - wszędzie mamy mnóstwo opcji do wyboru i powinniśmy stawiać na to, w czym czujemy się najlepiej.

Moda charakteryzuje się mnóstwem opcji - wzorów, kolorów, krojów, tkanin, ale... co z prezerwatywami? Je przecież też można dopasowywać. I stąd pomysł Durex na kampanię, która celebruje idealne dopasowanie pod każdym względem i uświadamia, że - wbrew pozorom - ma ono dużo wspólnego ze stylem - stylem przyjemności.

Jeszcze więcej opcji

Nie wszystkie prezerwatywy są takie same, bo nie każdy seks jest taki sam. 

Podkreśla marka Durex. W jej ofercie znajdziecie najróżniejsze rodzaje prezerwatyw: te o standardowych wymiarach, jak i powiększone. O tradycyjnej grubości, ale też te supercienkie. Gładkie oraz z wypustkami. A także te dodatkowo nawilżane - wszystko po to, abyśmy mogli testować, próbować, mierzyć, aż znajdziemy paczkę idealną. 

Które pasują do Ciebie? Jeżeli w Twoim stylu są spotęgowane doznania, wybierz prezerwatywy Durex Intense, stworzone z myślą o niej. Jeśli jesteś fanem większego rozmiaru, przymierz Durex Feel Thin XL. Zależy ci na maksymalnej bliskości? Przetestuj Durex Invisible Supercienkie. A jeśli do osiągnięcia gładkich doznań brakuje ci dodatkowego nawilżenia, postaw na Durex Feel Thin Fetherlite Elite. Wszystko po to, aby cieszyć się lepszym seksem.  

KONKURS: Pasuje idealnie!

Jeżeli znasz już swój styl przyjemności, a w modzie preferujesz luźne, streetwear’owe kroje to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: teraz masz szansę zgarnąć unikatową bluzę, stworzoną przez markę 2005 we współpracy z Durex! Wystarczy, że odpowiesz na pytanie „Dlaczego Durex pasuje do Twojego stylu?”, a najbardziej oryginalne i kreatywne zgłoszenia zostaną nagrodzone jedną z czterech, nawiązujących do danego stylu przyjemności bluz! 

PS konkurs wystartował 1 sierpnia, a czas na wysyłanie zgłoszeń macie do 31 sierpnia - powodzenia i friendly reminder dla szczęśliwych wygranych: wybierzcie bluzę, która najlepiej podkreśli Wasz modowy (i łóżkowy!) charakter.  

Więcej szczegółów dotyczących konkursu, dokładną instrukcję i regulamin znajdziecie TUTAJ.