Nowa kolekcja "Passion Fruit" powstała w wyniku inspiracji Wietnamem, skąd pochodzi 23-letnia Lana. Projektantka łączy tu swoje korzenie z europejską nowoczesnością, w atmosferze której się wychowała.

Lana Nguyen, fot. serwis prasowy

 

Lana Nguyen, fot. serwis prasowy

Mariaże tkanin i kolorów to zdecydowanie najsilniejsza strona "Passion Fruit" (chociaż fanki cenią markę Lany głównie za dziewczęce, dość popularne, wręcz sieciówkowe, kroje). Obok siebie występują tu delikatne szyfony i ciężkie tkaniny, a pastele mieszają się z soczystymi kolorami rodem ze Wschodu. Prawdziwym smaczkiem jest tu zdecydowanie udział oryginalnej dzianiny ręcznie dzierganej przez mniejszość kulturową gór Sapa w Wietnamie. Nowoczesnym kontrastem dla niej są zaaplikowane w kolekcji pagony, frędzle i bardzo modne kołnierzyki. 

Czas na praktyczną informację: od niedawna wszystko dostępne jest w nowiutkim sklepie internetowym Lany, który znajdziecie pod adresem Shop.lananguen.com.

Oprócz linii "high-end" w jego ofercie pojawiła się kolekcja casualowa "Pink Sugar", a wkrótce asortyment poszerzy się o dodatki: torebki i buty.

Sklep internetowy Lany Nguyen

W galerii obejrzycie kampanię kolekcji "Passion Fruit".

zdjęcia: Jacek Kołodziejski

model: Anika Kluk (Mango Models)

make-up: Magdalena Bogusz