Nowa kolekcja OCHNIK + Paprocki&Brzozowski

"Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że mogliśmy zaprojektować dla OCHNIK jubileuszową kolekcję specjalną, tym bardziej, że równo 10 lat temu mieliśmy już okazję pracować przy innym wspólnym projekcie. Nadchodząca kolekcja jest zdecydowanie pełniejsza od poprzedniej i zawiera nie tylko skórzane elementy" mówią Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, których marka OCHNIK zaprosiła do wspólnego świętowania jubileuszu. 

Projekty, które powstały w ramach zderzenia talentów marki OCHNIK oraz Paprockiego i Brzozowskiego obejmują między innymi damskie i męskie ramoneski, puchowe parki, skórzane spodnie, spódnicę, sukienkę, oryginalne bluzy, swetry i T-shirty, ciepłe czapki, kominy, szale, a nawet walizki. Wyznacznikiem kolekcji są czarno-białe barwy oraz specjalny nadruk, w którym wykorzystano logotypy obu marek oraz hasło "OCH!". Kolekcja jest połączeniem elegancji i rock'n'rolla, znajdziemy tu też logomanię oraz oryginalną linię galanteryjną (jak mówią projektanci, to kwintesencja ich poszukiwań między tym co piękne i funkcjonalne oraz ich debiut w projektowaniu akcesoriów męskich). Najmocniejsze i najbardziej wyraziste punkty tej kolekcji? My, podobnie jak duet projektantów, uwielbiamy skórzaną mini z zamkami i wąskie skórzane spodnie, czarny sweter z białym OCH!, skórzane ramoneski i graficzne T-shirty. 

"Zależało nam, aby poszczególne elementy kolekcji świetnie się ze sobą zestawiały w kompletne looki, ale też aby mogły funkcjonować pojedynczo, jako punkt wyjścia do wielu innych stylizacji" wyjaśniają Paprocki&Brzozowski. 

Z kolei Agata Zwolińska, wieloletnia projektantka OCHNIK, dodaje: "Bardzo się cieszymy, że ponownie mogliśmy współpracować z duetem Paprocki&Brzozowski, i to w tak szerokim wymiarze. Cała nasza grupa projektantów miała niewątpliwą przyjemność uczestniczenia w powstawaniu kolekcji, dzieląc się swoim doświadczeniem w kwestii technicznego przygotowania modeli, a jednocześnie czerpiąc z kreatywności, świeżości spojrzenia i niebanalnych pomysłów Marcina i Mariusza".

Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski i Agata Zwolińska w obiektywie Marleny Bielinskiej

Na planie jubileuszowej sesji zdjęciowej Marcinowi Paprockiemu i Mariuszowi Brzozowskiemu towarzyszyli projektantka OCHNIK Agata Zwolińska oraz modele. Cała szóstka stanęła przed obiektywem Marleny Bielinskiej i tym samym również twórcy stali się twarzami jesiennej kampanii oraz ambasadorami swoich projektów. Fotografce udało się idealnie odtworzyć szczególny charakter tej urodzinowej kolekcji oraz dobrą energię, która była obecna podczas projektowania ubrań. Stylizacje, które możecie podziwiać, to dzieło Agnieszki Ścibior, a całą sesję zrealizowała Papaya Films. 

Kolekcja Paprocki&Brzozowski x OCHNIK jest już dostępna w salonach marki i na ochnik.com.