Do energetyzujących rytmów piosenki „Caliente Caliente” Raffaelli Carrá tańczą światowej sławy modelki - Olivia Vinten, Jordan Daniels, Janet Chinyere Jumbo, Vakare Steputyte oraz zmysłowa Paloma Elsesser. Choć każda z nich reprezentuje inny kanon piękna, wszystkie równie mocno kochają trendy i świetnie odnajdują się w najnowszej kolekcji marki Jenny Fairy, co doskonale widać w elektryzującym klipie. Szalone pląsy uchwycił w swoim obiektywie Alvaro Colom, znany z kampanii Burberry i Louis Vuitton.

Paloma Elsesser, gwiazda muzycznej kampanii Jenny Fairy Records, od kilku lat święci triumfy jako muza światowych fotografów i domów mody. Choć Amerykanka nie jest jedyną modelką plus size na wybiegach, trzeba przyznać, że to właśnie ona skupia wokół siebie największą uwagę. Trzydziestolatka słynie zarówno z głośnych okładek „Vogue”, jak i wybiegów Lanvin, Fendi czy Alexandra McQueena. Łamiąca stereotypy Paloma Elsesser stała się inspiracją i ikoną stylu dla kobiet na całym świecie, udowadniając, że można czuć się doskonale w swoim ciele niezależnie od rozmiaru. 

Jenny Fairy - kolekcja na sezon jesień-zima 2022 / Mat. prasowe

Jenny Fairy - kolekcja na sezon jesień-zima 2022 

W muzycznej kampanii marki Jenny Fairy widzimy najnowsze propozycje na sezon jesień-zima 2022. Imprezowe stylizacje w nurcie y2k zostały uzupełnione o najmodniejsze modele obuwia tego sezonu. W gorącym wideo królują błyszczące kozaki i masywne kowbojki, będące bez wątpienia solidną podstawą do tańca. Ulubiona marka influencerek stawia na aktualne trendy, wyposażając najnowsze modele obuwia w masywne obcasy i kilkucentymetrowe platformy. W kolekcji nie zabrakło również imprezowej klasyki - stylowych botków na szpilce, które marka Jenny Fairy proponuje w kolorach soczystego różu i pomarańczowego, wpisujących się w styl barbiecore. 

Modowe zestawienia stworzone do energetycznego tańca uzupełniają akcesoria utrzymane w stylistyce lat 2000. Na ramionach modelek dostrzec możemy dziewczęce plecaki i półokrągłe listonoszki urozmaicone stylowymi wiązaniami oraz marszczeniami. Są też efektowne torebki w wersji maxi, które ozdabiają biżuteryjne akcenty. 

Najnowsza kolekcja marki Jenny Fairy dostępna jest w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu.