ELLE Beauty Podcast: zapach 

"Jo Malone London to brytyjska marka, której specjalnością są perfumy niszowe oraz kosmetyki pielęgnacyjne o unikalnych zapachach. Firma powstała w 1994 roku, a jej założycielką jest Jo Malone. Początkowo marka działała jako perfumeria niszowa, ale wyrafinowane kompozycje zapachowe szybko podbiły serca szerokiego grona klientek" - opisuje perfumeria Douglas, wyłączny dystrybutor produktów Jo Malone London w Polsce. Co sprawiło, że zapachy z brytyjskim DNA tak szybko rozkochały w sobie konsumentki? Cała magia Jo Malone London to zasługa unikalnej filozofii „Scent Pairing”, która pozwala na swobodne łączenie nawet kilka różnych perfum marki - tak, aby „wyczarować” własny podpis zapachowy na skórze. 

Każda Cologne czy też Cologne Intense ma swój własny charakter i połączona z inną tworzy unikatową kompozycję. Warto wiedzieć, która sprawia, że zapach będzie bardziej zmysłowy, cieplejszy, bardziej orzeźwiający, ale od tego mamy ekspertów marki w perfumeriach Douglas. Z czasem sami dochodzimy do perfekcji, przestajemy się bać i eksperymentujemy.

Tłumaczy Kasia, która do naszego podcastowego studia przyniosła kilkadziesiąt zachwycających nie tylko zapachem, ale też minimalistycznym designem, buteleczek m.in: English Pear&FreesiaBlackberry&BayPeony&Blush SuedeWood Sage&Sea Salt czy Myrrh&Tonka. Która z nich pachnie jak wyprawa na jeżyny? Jak stworzyć swój zapachowy podpis? I co nasza codzienna rutyna kąpielowa ma do trwałości zapachu? Na wszystkie nęcące zmysł węchu pytania odpowiada Katarzyna Kamińska, ekspertka marki Jo Malone London, w najnowszym odcinku ELLE Beauty Podcast. Zaprasza Aleksandra Charzewska: 

PS Aby umówić się z ekspertem w perfumerii Douglas, który zgłębił wiedzę o zapachach i całym portfolio marki Jo Malone London, zarezerwuj jeden z kilku bezpłatnych serwisów, wchodząc na stronę jomalonelondon.bookero.pl