Podczas gdy niektórzy z nas są niezależni i rozwijają się wewnętrznie tylko będąc singlem, inni stawiają na współpracę oraz budowanie życia z drugą połówką. Ci pierwsi koncentrują swoją energię wyłącznie na sobie. Pogłębiają duchowość poprzez osobiste doświadczenia. Jeśli intuicyjnie jesteś szczęśliwsza u boku partnera, prawdopodobnie swoją duchowość najbardziej rozwijasz będąc w relacji.

5 znaków zodiaku, które "zawsze" są w związku

Znaki zodiaku, które cenią swoją niezależność i nie mają problemu z byciem singlem to Baran, Strzelec i Wodnik. Osoby z tym znakiem słońca lub znakiem wschodzącym potrzebują wolności w każdej dziedzinie życia, aby realizować cele swojej duszy. Tylko ktoś, kto nadąży za ich pragnieniami, będzie w stanie sprawić, że się zaangażują. W przeciwnym razie pozostaną singlami. Zgodnie z astrologią, 5 znaków zodiaku znajdujących się poniżej ma wpisane związki w swoje przeznaczenie.

BYK

Byk jest praktyczny i ugruntowany. Nie interesują go przelotne romanse. Szuka partnera na całe życie. Nie lubi zmian i uczuciowej chwiejności, dlatego na drugą połówkę wybiera osobę stabilną emocjonalnie. Kiedy już znajdzie tę właściwą kombinację pasji oraz poczucia bezpieczeństwa, pozwoli, by związek całkowicie go pochłonął. Wenus, planeta miłości, czyni Byka wspaniałym materiałem na długotrwałą relację. Oto kochanek, który lubi rozpieszczać i zaskakiwać swoją bratnią duszę licznymi prezentami. W ten słodki sposób wyraża swoje uczucia, odpędzając szarą rutynę. 

RAK

Raki są bardzo wrażliwe i dostrojone do swoich emocji. Nie zamierzają marnować energii na związek, który nie ma przyszłości. Wolą relację z głębią. Chcą bezpiecznie ulokować swoje uczucia. Dzięki drugiej połówce zyskują pewność siebie i rozwijają się duchowo w najlepszy możliwy sposób. Rak jest znakiem domu oraz rodziny, więc te sfery życia są jego priorytetem. Zwykle nie pozostaje singlem przez długi czas. Przeznaczenie wzywa go do podjęcia ryzyka i dzielenie się swoim sercem. 

WAGA

Wagę symbolizuje skala, która jest zrównoważona tylko dzięki partnerstwu. Nie bez powodu ten znak zodiaku tak bardzo cierpi, będąc singlem. Niestety, przez to ma tendencję do wchodzenia w związki z byle kim. Waga kocha kochać, ale czasem nie może odróżnić prawdziwej miłości od ulotnego romansu. Kiedy już znajdzie właściwą osobę, stworzy partnerstwo na dobre i na złe. Rozwinie się duchowo przy swojej drugiej połówce poprzez współpracę oraz wzajemne wsparcie. 

SKORPION

Skorpion to stały znak wody, co oznacza, że ​​kiedy już wejdzie w związek, pozostanie w nim mimo licznych wzlotów i upadków. Swoją transformację zawdzięcza przede wszystkim partnerom pojawiającym się w jego życiu. Jego najważniejszą lekcją jest zaufanie i otwieranie serca na drugiego człowieka. Skryty Skorpion potrzebuje bezpieczeństwa emocjonalnego. Musi być z kimś, z kim będzie w stanie podzielić się swoimi głębszymi przemyśleniami.

KOZIOROŻEC

Koziorożec doskonale radzi sobie sam. W jego życiu jednak przychodzi taki moment, w którym marzy mu się partnerstwo. Gdy ten znak zodiaku postawi sobie cel, zrobi wszystko, co możliwe, by go spełnić. Myśl o stabilnym związku lub małżeństwie jest wpisana w drogę jego duszy. Rozsądny Koziorożec nie inwestuje czasu i energii w pierwszą lepszą osobę. Do spraw miłości podchodzi z precyzją. Wybrankiem jego serca zostanie ktoś, kto wywoła w nim ogromną wewnętrzną przemianę.