Tak właśnie wyglądało tegoroczne studio prasowe naszej redakcji. Na ten najważniejszy dla branży filmowej wieczór przenieśliśmy się do siedziby Canal+, gdzie razem z naszymi gośćmi relacjonowaliśmy i komentowaliśmy dla Was 92. ceremonię rozdania Oscarów.

Zwycięzcy, najpiękniejsze suknie, przemowy, występy muzyczne – to tylko garstka materiałów, jakie powstały podczas tego jednego wieczora. Tomasz Ossoliński, który na Oscarowy czerwony dywan ubrał część męskiej reprezentacji filmu „Boże Ciało” oraz Marcin Świderek, szef działu mody magazynu ELLE komentowali, kto podczas gali prezentował się najlepiej (spoiler – w męskiej kategorii zwyciężył Brad Pitt). Maffashion i Marcin zgodnie stwierdzili, że gdyby wybierali się na Oscarową galę, oboje wybraliby kreację marki Dior.

Wczorajszego wieczora niezwykle zaskoczyła nas Anna Halarewicz, która ze swojej stylowej, minimalistycznej torebki wyjęła markery oraz szkicownik. W trakcie nocy Oscarowej odtworzyła prawie wszystkie suknie haute couture, które jak wyznała, lubi rysować najbardziej – szczególnie upodobała sobie kreację Valentino, którą miała na sobie tego wieczora aktorka Kristen Wiig.

Ta noc nie obeszłaby się oczywiście bez gości ze świata filmu i serialu. Z Hanną Koczewską, aktorką serialu „Żmijowisko” rozmawialiśmy o tym, kiedy na wśród Oscarowych kategorii znajdzie się miejsce właśnie dla seriali i jak coraz liczniejsze nominacje polskich filmów kształtują kariery młodych polskich aktorów. O tym, jakie uczucie towarzyszy ekipie nominowanej produkcji w trakcie tej szczególnej nocy opowiedziały nam aktorka Aleksandra Konieczna oraz Anita Brzozowska, charakteryzatorka filmu „Boże Ciało”.

Wszystkie rozmowy zobaczycie już niebawem na naszym kanale YouTube.

Podczas 92. gali rozdania Oscarów zachwycałyśmy się suknią Chalize Theron projektu domu mody Dior, oraz vintage stylizacjami marki Chanel, na które tego wieczora zdecydowały się Margot Robbie i Penelope Cruz. W kategorii wizażu niepodzielnie królował minimalizm, a w kwestii manicure panował miszmasz. Wieczorowe zdobienia na paznokciach w ostatnim sezonie niewątpliwie przyciągają równie dużo uwagi co makijaże i fryzury.

Najpiękniejsze zdobienia w wieczorowym manicure na wiosnę i lato 2020 [Wybór ELLE.pl]>>

Na naszych paznokciach tego wieczoru królowały błyszczące zdobienia i motywy astrologiczne. Do ich wykonania użyłyśmy hybrydowych lakierów marki NeoNail, dzięki czemu przetrwały one całą noc intensywnego pisania relacji.

Więcej zdjęć z tegorocznego studia Oscarowego ELLE.pl zobaczycie w naszej galerii.