To nie plotka! Laureatka nagród Grammy (i najmłodsza zdobywczyni statuetek w czterech najważniejszych kategoriach) niedługo znów zaśpiewa na żywo podczas ważnej gali. Billie Eilish wystąpi w Dolby Theatre (Hollywood) w trakcie rozdania Oscarów. 

Filmy nominowane do Oscara 2020, które obejrzysz na Netflix >>

Oscary 2020: najpiękniejsze suknie gwiazd [STYLIZACJE, KREACJE, ZDJĘCIA] >>

Oscary 2020: nominacje. Które filmy mają szanse na złotą statuetkę? >>

Oscary 2020: Billie Eilish wystąpi na gali rozdania nagród!

W jakim charakterze Billie Eilish pojawi się na scenie? Tradycją jest, że gwiazdy muzyki śpiewają swoje nominowane piosenki do tej prestiżowej nagrody. 18-letnia Amerykanka nie widnieje na tej liście. O Oscara powalczą za to: “I’m Standing With You” z filmu “Breakthrough”, “Into The Unknown” (“Frozen II”), “Stand Up” (“Harriet”), “(I’m Gonna) Love Me Again” (“Rocketman”), a także “I Can’t Let You Throw Yourself Away” (“Toy Story 4”). Wiadomo jedynie, że będzie to "special performance" - czyżby to dotyczyło części "In memoriam", gdy wspominani są artyści, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy? A może ma to związek z uhonorowaniem zmarłego tragicznie kilka dni temu Kobe'ego Bryanta? Organizatorzy gali Oscary 2020 już zapowiedzieli, że w trakcie rozdania nagród pojawi się moment dotyczący koszykarza zespołu Los Angeles Lakers.

Już jest! Nowa piosenka Billie Eilish do Jamesa Bonda. Posłuchaj "No Time to Die >>

Oscary: gwiazdy, które nigdy nie otrzymały statuetki choć były wielokrotnie nominowane do tej nagrody >>

 

"W nocy z 9 na 10 lutego miłośnicy kina będą mogli oglądać na żywo 89. ceremonię wręczenia Oscarów®, którą poprzedzą rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. W poniedziałek lutego w  godzinach 00:30 – 2:00 będzie mieć miejsce transmisja z czerwonego dywanu. O godzinie 2:00 czasu polskiego rozpocznie się gala oscarowa®. Planowany koniec transmisji to 5:00. Tego samego dnia, 9 lutego o 22:30 CANAL+ wyemituje skrót z gali. Studio oscarowe® CANAL+ poprowadzą dziennikarze filmowi Karolina Korwin-Piotrowska (prowadząca „Aktualności filmowe” w CANAL+) oraz Błażej Hrapkowicz (prowadzący „Kino mówi” w ALEKINO+)."