Z przykrością o tym piszemy, ale czerwcowa edycja Orange Warsaw Festival 2020 została odwołana. Niestety pandemia koronawirusa, z którą walczymy również w Polsce, spowodowała, że organizatorzy musieli w końcu podjąć tę decyzję. Czy OWF 2020 odbędzie się w innym terminie? Nie, ale mamy dla was dobrą wiadomość. Będzie kolejna edycja Orange Warsaw Festival. 

Orange Warsaw Festival 2020 nie odbędzie się! Co dalej z OWF? Jest już informacja o kolejnej edycji

Już pod koniec marca na kanałach społecznościowych Orange Warsaw Festival pojawiła się informacja: "ogłoszenie kolejnych artystów i zamknięcie programu Orange Warsaw Festival musiały zostać przesunięte, (...) Zdalne przygotowania do festiwalu wciąż trwają, bierzemy jednak pod uwagę wszystkie możliwe scenariusze i mamy przygotowane rozwiązania awaryjne". OWF 2020 miał odbyć się 5-6 czerwca w Warszawie i dziś już wiemy, że do tego nie dojdzie. Na otarcie łez Alter Art ujawnia, że jest już data kolejnej edycji. Orange Warsaw Festival 2021 zaplanowano na 4 i 5 czerwca 2021. Jeszcze dziś pojawi się też informacja o pierwszym headlinerze, poza tym "powróci też duża część tegorocznego planu". Mimo smutku to świetna wiadomość, bo mamy na co czekać.

A co z biletami z tej edycji? Karnety nie tracą ważności (!), a także "gwarantują udział w kolejnej edycji w jak najlepszej cenie". Od 1 czerwca rusza sprzedaż biletów na przyszłoroczną edycję OWF. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Orange Warsaw Festival (@orange_warsaw_festival) Kwi 17, 2020 o 3:44 PDT

Na Orange Warsaw Festival 2020 mieli wystąpić: Camila Cabello, Young Thug, Tyler, the Creator, 5 Seconds of Summer, a także Brockhampton.