Już za kilkanaście tygodni odbędzie się kolejna edycja Open'er Festival! Organizatorzy wydarzenia postanowili zrobić niespodziankę fanom koncertów w Gdyni i ogłosić kolejnych wykonawców Openera. W 2020 roku zobaczymy plejadę gwiazd m.in. Taylor Swift, Kendricka Lamara, Foals, Michaela Kiwanukę, FKA twigs, Schaftera, big thief, czy Martina Garrixa. Kto teraz dołączył do tej listy?

Open'er Festival 2020: znamy kolejnych artystów, którzy pojawią się w Gdyni

Kilkanaście godzin po Oscarach do sieci trafiły kolejne ważne wiadomości, w tym przypadku związane z Open'er Festival 2020. Kogo zobaczymy w Babich Dołach nieopodal Gdyni? 

To już oficjalne, na Open'er Festival 2020 będziemy bawić się na koncertach The Chemical Brothers, Yungblud, Playboi Carti, Angel Olsen, a także Rüfüs Du Sol, Flohio, Inhaler, Sea Girls, Banks i Seasick Steve.

"Kilkanaście dni temu odebrali swoją piątą i szóstą nagrodę Grammy w karierze, a dziś ogłaszamy - The Chemical Brothers dołączają do składu Open'era 2020! W tym roku mija 25 lat od wydania ich debiutu "Exit Planet Dust". Podczas gdy wielu artystów po tylu latach dosięgnąłby syndrom wypalenia, Ed Simmons i Tom Rowlands z każdą kolejną płytą potwierdzają swoją wielkość. (...) W ubiegłym roku ich 9 płyta "No Geography" była bezsprzecznie jedną z najważniejszych w muzyce elektronicznej, co potwierdziły nagrody Grammy w kategoriach Best Dance/Electronic Album oraz Best Dance Recording za kawałek "Got to Keep On". Ich spektakularny show zamknie Orange Main Stage ostatniego dnia festiwalu" - możemy przeczytać w informacji prasowej dotyczącej Open'er Festival 2020.