Już wiemy, że na początku lipca na Open'er Festival 2020 w Gdyni wystąpią takie gwiazdy jak Thom Yorke, Taylor Swift, Kendrick Lamar, The Cure, The Chemical Brother, FKA Twigs, Schafter, Michael Kiwanuka, Foals i Martin Garrix, Yungblud, Playboi Carti, Angel Olsen, a także Rüfüs Du Sol, Flohio, Inhaler, Sea Girls, Banks oraz Seasick Steve. Do tego grona dołączyli właśnie: Anderson .Paak, Jehnny Beth, Clairo .

Open'er Festival 2020: Anderson .Paak wystąpi w Polsce

"Anderson .Paak to wokalista, raper, producent i multiinstrumentalista, który w ostatnich latach wyrósł na jedną z najważniejszych postaci współczesnej muzyki urban" - przeczytamy w informacji prasowej. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak The Game, Schoolboy Q i Macklemore oraz wystąpił gościnnie w aż sześciu numerach na albumie Dr. Dre. Consequence Of Sound porównywał płytę "Malibu" (2016) do albumów Steve Wondera czy Kendricka Lamara, a Pitchfork nadał mu status Best New Music. Za to wydawnictwo „Ventura” w pierwszym tygodniu po premierze znalazło się aż na 4. miejscu zarówno w USA jak i w Kanadzie.

Anderson .Paak & The Free Nationals wystąpią na Open’erze 1 lipca.

Open'er Festival 2020: Jehnny Beth  

8 maja fani charyzmatycznej liderki zespołu Savages doczekają się jej solowego albumu "To Love Is To Live". A my już teraz witamy w line-upie! Widzimy się 1 lipca na Alter Stage.

 Open'er Festival 2020: Clairo

Open'er Festival 2020: Kilkanaście dni temu odebrała w pełni zasłużoną nagrodę w kategorii Best New Act In the World podczas NME Awards. A już 2 lipca ta niezwykle obiecująca artystka wystąpi na Open’erze

 Open'er Festival 2020: Charli XCX 

Po bardzo dobrym ubiegłorocznym albumie „Charli” czas na koncert w Gdyni! Jedna z najbardziej oryginalnych artystek alternatywnego popu ostatnich lat wystąpi na Orange Main Stage 1 lipca.