Open'er Festival 2019 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilkanaście godzin rozpocznie się jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce, który co roku przyciąga tłumy fanów oraz artystów. Podczas tej edycji będziemy mogli zobaczyć na żywo występy takich gwiazd jak: Kylie Minogue, Tavis Scott, Diplo, Vampire Weekend, Interpol, Robyn, The Strokes, A$AP Rocky, Jorja Smith, G-Eazy, Rosalia, czy Lana Del Rey. Oprócz line-upu to właśnie pogoda jest najważniejszym tematem zbliżającego się Openera. Będzie upał, czy czeka nas deszcz? "Czy będzie padać na Openerze?" - wielu z was wpisuje takie hasło w wyszukiwarkę Google. Sprawdziliśmy właśnie prognozę pogody na nadchodzące dni.

Thom Yorke wystąpi na Open'er Festival 2020! >>

Open'er Festival 2019: czy będzie padać na Openerze?

Rokrocznie pokazujemy wam najciekawsze stylizacje festiwalowiczów na Open'er Festival. Tak będzie i tym razem. Pytanie tylko, co będzie tym razem przeważać? Sukienki boho, szydełkowe topy, denimowe szorty, czy może kalosze, płaszcze przeciwdeszczowe, bawełniane bluzy i modne bombery? Niestety wiele wskazuje, że raczej te drugie. Pogoda na Openerze nie będzie nas rozpieszczać. Podczas festiwalu nie spodziewajcie się upałów, które nawiedziły Polskę w czerwcu. Szykuje się znaczne ochłodzenie z przelotnymi opadami deszczu. Maksymalna temperatura wyniesie tylko 17 stopni, zaś w nocy 12 stopni. 

screen accuweather.com

Open'er Festival 2019: pogoda na każdy dzień

Pogoda na Openerze - zobaczcie co pokazują prognozy pogody na każdy dzień. Marzymy o pogodzie jak na Coachelli, czy Lollapalooza, jednak z tego co widzimy to zamiast kolejnych szortów trzeba będzie spakować dodatkową bluzę oraz buty przeciwdeszczowe. Średnia temperatura w ciągu dnia wyniesie zaledwie 17 stopni. Każdego dnia możemy spodziewać się mżawki, krótkotrwałego opadu, czy zachmurzonego nieba. Szkoda!

Pogoda na Open'er Festival. Środa, 3 lipca:

Pogoda na Open'er Festival. Czwartek, 4 lipca:

Pogoda na Open'er Festival. Piątek, 5 lipca:

Pogoda na Open'er Festival. Sobota, 6 lipca:

screen accuweather.com

Open'er Festival 2019: data

Tegoroczny Opener odbędzie się w dniach 3-6 lipca. Karnet na 4 dni kosztuje 639 zł (wersja z polem namiotowym 739 zł). Za karnet weekendowy zapłacimy 439 zł (z polem 509 zł),a za bilet na jeden dzień 289 zł.