W jednej chwili śpiewać rockowe hymny tuż pod barierką, a w drugiej odsypiać wygodnie we własnym łóżku? Brzmi dobrze. Choć kilkudniowe wypady na pole namiotowe i zabłocone kalosze mają swój urok, to pod koniec intensywnych letnich miesięcy marzymy już o odrobinie wygody. I wyciszających nutach soulu. To wszystko zaoferuje ON AIR Festival. Nowy miejski festiwal zawita do stolicy między 9 i 10 września, więc to najlepszy moment, aby zapoznać się z pełnym rozkładem jazdy (koncertów i ZTM – impreza odbywa się na lotnisku Bemowo) i kupić ostatnie dostępne bilety. Dlaczego warto? Przede wszystkim ze względu na różnorodny line-up po brzegi wypełniony headlinerami europejskich scen. Jacy artyści pojawią się w Warszawie?

ON AIR Festival: kto zagra w Warszawie 9 września?

Follow the Step udowodniło, że należy do czołówki polskich organizatorów wydarzeń na żywo. Wiedzą to wszyscy, którzy bawili się na tegorocznym Fest Festival w Chorzowie. Tym razem spotkamy się w Warszawie, aby pożegnać lato w towarzystwie długo wyczekiwanych artystów i korzystać z licznych okołofestiwalowych atrakcji. Zapowiedziano już, że na gości czekać będzie między innymi... lot balonem. Jednak największym atutem nowej stołecznej imprezy pozostaje muzyka. 

Fest Festival 2022: Woodkid, slowthai, Jon Hopkins. Relacja z 1 dnia festiwalu w Chorzowie >>

Na dwóch scenach wystąpią twórcy z pogranicza rocka, popu, soulu, R'n'B i elektroniki. Pierwszy dzień festiwalu otworzą polscy artyści. Pod sceną namiotową zgromadzą się wielbiciele muzyki alternatywnej, gdzie zagra dla nich Baasch. Godzinę później na scenie głównej rozpocznie się koncert Artura Rojka, który zapozna publiczność z zupełnie nowym materiałem. W oczekiwaniu na dj set od norweskiego duetu Röyksopp i energetyczne show Jamiego XX swoim głosem zaczaruje nas Jorja Smith. Na 9 września zaplanowano również występy Tash Sultany, Otsochodzi, Faouzi i Tymka.

ON AIR Festival: kto zagra w Warszawie 10 września?

Drugi dzień ON AIR Festival zapowiada się równie dobrze. Sobotę zaczniemy od spotkania z mistrzynią poruszających tekstów, Kaśką Sochacką. Na Main Stage zobaczymy też hipnotyzujące Tame Impala i Celeste – okrzykniętą największą wschodzącą gwiazdą muzyki na gali Brit Awards. Swoją wyjątkową mieszankę indie rockowych brzmień, punku i funku zaprezentują The Kooks.

Z kolei na Tent Stage pojawi się Faouzia z potężną dawką jakościowego popu. Fani gitarowych brzmień powinni zajrzeć do namiotu już o 16:00, kiedy hity „Jakoś trzymam się” i „Wszystko ok” wykona tam Rubens. Zanim scenę przejmie roztańczony housowy duet Polo & Pan, posłuchamy Ralpha Kamińskiego i Comet is Coming.

W niepamięć puściliście już wakacyjną atmosferę, a Wasze myśli zawojowały ciepłe swetry i dyniowa latte? W klimat letnich festiwali na nowo wczujecie się dzięki spotom promującym ON AIR Festival. Widzimy się pod sceną!