Założymy się, że wiele z was Igę kojarzy z długoletniej roli w jednym z najpopularniejszych polskich seriali. I słusznie, jednak jeśli to jedyna myśl, jaka przychodzi wam do głowy: wiele tracicie. Ofelia od kilku lat realizuje się bowiem także na polu muzycznym i robi to naprawdę dobrze. Sama pisze, śpiewa, komponuje i gra, tworząc kawałki pełne uroku i pogody ducha. 

Tak samo kolorowy i pozytywny jest jej profil na Instagramie. Kto obserwuje, ten wie, że drugiego takiego miejsca po brzegi wypełnionego naturalnym luzem na próżno szukać w całym Internecie. Barwnie i z przymrużeniem oka jest u Ofelii nie tylko metaforycznie. 25-letnia artystka na kolor stawia także w swoich codziennych stylizacjach, na temat których regularnie słyszymy w redakcji wiele dobrego. 

W jej szafie znajdziemy sporo romantycznych sukienek, sweterków w klimacie retro i wyrazistych dodatków, najczęściej również nawiązujących do mody minionych dekad. Mocną bazę równoważy ponadczasowymi klasykami. Dziś na Ig stories Igi wypatrzyłyśmy ciężkie botki z oferty polskiej marki MAKO.

Screenshot z Ig stories na profilu @ofeliaigakrefft

Chodzi o model o wiele mówiącej nazwie Chunky. Te motocyklowe botki z wysoką cholewką stworzone są z wysokogatunkowej skóry włoskiej. Doskonale odnajdą się w waszej garderobie przez cały rok. Na oficjalnej stronie MAKO dostępnych zostało jeszcze kilka ostatnich rozmiarów. 

Warto wspomnieć, że w projektach marki prowadzonej przez Annę Sękowską kocha się nie tylko Ofelia. Po oryginalne torebki (fanki zapachu naturalnej skóry absolutnie dla nich przepadną), piękne kosze z liści palmowych, saszetki-nerki i skórzane botki zaglądają tam także Katarzyna Warnke, Renata Kaczoruk, Małgorzata Kożuchowska, Hanna Lis, Harel czy Katarzyna Zawadzka. Wśród ich wyborów królują kowbojki, miękka jak chmurka torebka Cloud oraz botki z kwadratowym noskiem w klimacie lat 90., które znajdziecie pod nazwą Roisin:

Jakiś czas temu ulubiona marka polskich gwiazd wprowadziło do oferty również zapachy oraz tworzone w duchu zero waste akcesoria do domu. Więcej pisałyśmy o nich w tekście MAKO łączy siły z Mo61 Perfume Lab. O tej współpracy mówi dziś cała branża.