Serum, które jest dowodem na to, że promienie słoneczne można zamknąć w butelce, istnieje. I nie, nie wywołuje opalenizny na skórze. Działa wręcz odwrotnie – oddaje jej swój blask. Twarz nabiera tak pożądanego glow - bez makijażu i bez wychodzenia z domu.

Jak działa Clarena Overnight 100% Vit C Shock Serum?

Serum marki Clarena to 10-dniowa kuracja odmładzająca zawierająca aktywną witaminę C, która doskonale odżywia i regeneruje skórę. Jest to idealne rozwiązanie dla cery nie tylko dojrzałej. Sprawdzi się w pielęgnacji skóry naczyniowej, niedotlenionej, ze skłonnością zarówno do zmarszczek, jak i przebarwień. Serum błyskawicznie wnika w jej głąb, nadając zdrowy blask i jędrność.

 

Co wyróżnia serum Overnight 100% Vit C?

Najważniejszym składnikiem serum jest AA2G, stabilizowana forma witaminy C, która zaczyna aktywnie działać w momencie aplikacji na skórę. Cząsteczka witaminy jest zabezpieczona glukozą przed inaktywacją spowodowaną tlenem i metalami ciężkimi. Dzięki temu jest uwalniana bezpośrednio do komórek, dając długotrwałe i efektywne działanie w jej najgłębszych warstwach. Ma tym samym znaczącą przewagę nad zwykłą witaminą C, która zazwyczaj działa jedynie na jej powierzchni.

Stabilizowana witamina C AA2G:

  • jest stabilizowana glukozą,
  • pobudza procesy odbudowy,
  • redukuje nadmiar melaniny,
  • to formuła opracowana w Japonii,
  • zachowuje pełną trwałość do momentu aplikacji,
  • aktywuje się pod wpływem enzymów naturalnie występujących w skórze,
  • stymuluje fibroblasty do prawidłowej syntezy kolagenu.


Dla efektu jeszcze silniejszego odmłodzenia warto zastosować nawilżający Power Cream z tej samej linii. Świetnie współgra z serum i uzupełnia jego działanie, wzmacniając je. Krem także zawiera w swoim składzie stabilizowaną witaminę C.