Przepis na udany rodzinny spacer

Wspólne spacery są nieodłącznym elementem życia każdej rodziny. Wybranie odpowiedniego wózka, który będzie nam towarzyszył niezależnie od warunków, nie należy do najłatwiejszych decyzji. Wybranie odpowiedniej spacerówki, która zapewni zarówno dziecku jak i rodzicom komfort podczas każdego spaceru to proces na który warto poświeć trochę czas. Tym bardziej, że nowoczesna spacerówka posłuży nam dosyć długo, bo aż do 4 lat. Jest to możliwe dzięki wyjątkowo wygodnemu i szerokiemu siedzisku, które  zapewni komfort nawet starszym dzieciom. Natomiast w pełni amortyzowane bezobsługowe koła w połączeniu z hamulcami typu flip-flop, zadbają o jazdę bez przeszkód. Możliwość regulacji oparcia i podnóżka, zapewnia swobodne dostosowanie wózka do wzrostu dziecka, dając tym samym odpowiednią ilość miejsca rosnącemu maluchowi (aż do 4 lat).

Lekka i kompaktowa w standardzie

Wygodne siedzisko, odpowiednia amortyzacja, czy obszerna budka, to jedne z wielu cech, na które trzeba zwrócić uwagę, gdyż od komfortu malucha może zależeć udany spacer. Spacerówka RECARO Lexa dba zarówno o najmłodszych jak i ich opiekunów. Ważąca zaledwie 6,8 kg i zajmująca niewiele miejsca po złożeniu Lexa jest podstawowym modelem wózka spacerowego w ofercie RECARO. Niska waga i kompaktowe wymiary sprawiają, że rodzice bez przeszkód mogą ją przenosić, czy nawet zapakować do bagażnika i wybrać się w dalszą podróż z maluchem. Dodatkowo mechanizm składania jedną ręką, ułatwia i przyspiesza cały ten proces.

Rozbudowane funkcje dla maluszka

RECARO Lexa Elite posiada dodatkowe funkcje w porównaniu do standardowej Lexy. Dzięki możliwości przekładania siedziska tyłem, bądź przodem do kierunku jazdy RECARO Lexa Elite sprawdzi się doskonale w przypadku młodszych dzieci. Na początku swojej przygody ze spacerówką, dziecko wymaga większej uwagi rodziców, dlatego też Lexa Elite może być zwrócona tyłem do kierunku jazdy a przodem do prowadzącej wózek osoby. Daje to pełną kontrolę nad dzieckiem a maluszek czuje się bezpieczniej widząc mamę czy tatę. Kiedy dziecko nieco już podrośnie i zacznie wykazywać ciekawość otaczającym go światem, prostym ruchem można zmienić kierunek siedziska i świat stoi otworem przed małym odkrywcą.

Na każdą sytuację

Deszcz za oknem, czy może prażące słońce? Niezależnie od pogody, dzięki obszernej i ochronnej budce spacerówek RECARO z filtrem UPF 50+, dziecko będzie mogło w wygodnej pozycji zerkać na otaczający go świat. System wentylacji w siedzisku czy barierka ochronna uchylana na obie strony dopełnią pełni komfortu. W przypadku całej rodziny wózków Lexa, bez problemów zapakujemy niezbędne na wycieczkę rzeczy czy spakujemy codzienne zakupy , zapewnia to bardzo pojemny kosz (o nośności do 5 kg).