Agata Herbut od 13 lat prowadzi bloga, w którym lekko i naturalnie opowiada o tematach związanych z szerokopojętym beauty. Jak sama przyznaje, od zawsze interesowała się przy tym zagadnieniami autentyczności oraz angażowała w kwestie społeczne. Może dlatego stanowi inspirację dla tysięcy Polek, które u niej czują się swobodnie, by zadać nurtujące pytania, wyrazić swoje zdanie czy… Wysłać zdjęcie twarzy od razu po przebudzeniu w ramach cyklu „Czyste Piękno”. 

W naszym podcaście Agata Herbut mówi o tym, że dopiero z wiekiem nauczyła się głośno mówić o swojej wrażliwości. Kampania marki AA, którą Agata pamięta jeszcze z czasów dzieciństwa, stała się przy tym idealną okazją do opowiedzenia swojej historii oraz wysłuchania innych kobiet. Ważne jest by znaleźć w tym wszystkim czas dla siebie – na oczyszczenie nie tylko skóry, ale ciała i duszy. Era WWO (osób wysokowrażliwych) czy pojawienie się pielęgnacji cery wrażliwej na radarze specjalistów to nadal świeże i niezbadane do końca tematy. Czy wiecie jakie emocje zostają na twarzy? Czy jest limit odczuwania rzeczy? 

O współczesnej wizji wrażliwości i o tym czy świat jest gotów ją w pełni docenić z ambasadorką marki AA i dziennikarką beauty, Agatą Herbut, rozmawia redaktor prowadząca ELLE.pl, Marta Kowalska. Parterem odcinka jest marka AA.