Żeby dowiedzieć się, jaka liczba została przyporządkowana twojej dacie urodzenia, dodaj wszystkie cyfry, jakie się na nią składają. Na przykład osoba urodzona 14.10.1990 jest astrologiczną Siódemką: 1+4+1+1+9+9= 25 = 2+5 = 7. Podczas sumowania zwróć szczególną uwagę na takie liczy jak 11, 22 i 33 – ich się nie redukuje, to liczby mistrzowskie.

Gdy wiesz już, jaka liczba została ci przypisana, możesz poznać swoją charakterystykę, a nawet dowiedzieć się, z kim stworzysz udany związek – dzięki numerologii partnerskiej poznasz liczby, z którymi masz największą szansę na zbudowanie szczęśliwej relacji.

Co oznacza liczba 7?

Duchowość, intelekt, sekret – takie skojarzenia przynosi na myśl cyfra 7. Symbolizuje filozofię i mądrość, wiąże się z egzystencjalnymi rozmyślaniami i tajemnicą. Prawdziwa Siódemka wiecznie poszukuje – nie tylko odpowiedzi na nurtujące ją pytania, ale i samej siebie.

Znaczenie liczby 7 w starożytności wiązało się z magią – skupienie Siódemek na duchowości łączono nawet z umiejętnościami parapsychologicznymi. Do dziś Siódemki postrzega się jako ekscentryczne, oryginalne osoby, które kryją w sobie wiele sekretów.

W tarocie astrologiczną 7 wiąże się z Rydwanem, który przynosi na myśl pęd zmiany i postęp, co świetnie odpowiada nieprzewidywalnej Siódemce. Ze względu na jej intelekt Siódemki często pracują jako naukowcy – to oni nadają cywilizacji bieg i odpowiadają za rozwój nauki.

Jaka jest numerologiczna 7?

Numerologiczna Siódemka zadaje wiele pytań o kwestie duchowe i egzystencjalne. Podważa oczywistości, wnika i analizuje – jest bardzo dociekliwa i nie wystarczą jej niejasne odpowiedzi.

Skłonność do rozmyślań oraz umiejętność obserwacji i wyciągania wniosków wiąże się z dużą inteligencją, jaką bez wątpienia charakteryzuje się Siódemka. Przez otoczenie bywa postrzegana jako zarozumiała i niesympatyczna osoba – to jednak tylko pierwsze wrażenie. Może jednak sprawić, że Siódemce trudno będzie odnaleźć się w towarzystwie i nawiązać przyjaźnie.

Siódemka jest skoncentrowana na sobie. Ma to związek z jej dążeniem do perfekcjonizmu – chce być idealna i pracuje nad sobą. Niestety, czasami kosztem innych ludzi.

Na co dzień bywa spokojna. Jej marzycielska natura w połączeniu z ekscentrycznością sprawia, że nie zawsze Siódemka bywa akceptowana w towarzystwie.

Zalety Siódemki: duchowość, logika, marzycielsko, intuicja, spostrzegawczość, ambicja, umiejętność obserwacji, niezależność, intelekt, analityczny umysł, dobroć.

Wady Siódemki: egoizm, melancholia, samotność, pesymizm, oziębłość, wrogość, zarozumiałość.

Kobieta numerologiczna 7

Numerologiczna 7 posiada wyjątkową intuicję. Kobieta, będąca w wibracji tej cyfry, wiele czasu i uwagi poświęca na obserwowaniu innych ludzi, próbach ich zrozumienia i rozszyfrowania. Próbuje zgłębić każdą osobowość, co może okazać się męczące dla jej najbliższych. Trudno przed nią zachować jakieś tajemnice – łatwo wychwytuje kłamstwo.

Nieśmiała Siódemka może zmagać się z samotnością. Oryginalna i ekscentryczna będzie obwiniać samą siebie za brak powodzenia w związku – niska samoocena może stać się przeszkodą w nawiązywaniu kontaktów.

Jednak, Siódemka tak naprawdę jest wrażliwa i potrzebuje czułości oraz zrozumienia. Ceni uczciwość i szczerość – jest bezpośrednia, co znacznie ułatwia kontakty i pozwala szybko rozwiązać konflikty. Z osobą o podobnym do jej usposobieniu stworzy szczęśliwy związek.

Sławne kobiety Siódemki: Księżna Diana, Natalie Portman, Julia Roberts, Marylin Monroe

Mężczyzna numerologiczna 7

Mężczyzna, który jest numerologiczną Siódemką, może być postrzegany przez otoczenie jako oschły i wycofany. Siódemki lubią spędzać czas w samotności i potrzebują odpoczynku od innych ludzi – również od najbliższych. Dlatego też związek z Siódemką może stanowić wyzwanie dla osób uczuciowych, którym zależy na częstym i bliskim kontakcie.

Ze względu na swoją oryginalność, wyczucie stylu i opanowanie, Siódemki często przyciągają. Mogą oczarować i świetnie wypaść na pierwszej randce, jednak ze względu na lęk przed odrzuceniem, zrezygnują z kolejnych spotkań. Randkowanie z Siódemką to prawdziwy rollercoaster, jednak, jeśli uda ci się nawiązać z Siódemką prawdziwą relację – nie pożałujesz.

Uważaj jednak na skłonność Siódemek do obrażania się. W relacjach z mężczyzną o wibracji Siódemki warto postawić na bezpośredniość – gierki mogą go zniechęcić.

Sławni mężczyźni Siódemki: Johnny Depp, Bruce Lee, Fiodor Dostojewski, Fryderyk Nietzsche, Voltaire.

Numerologiczna 7 w pracy

Siódemce zależy na szacunku i uznaniu innych ludzi. Dlatego będzie skrupulatnie wykonywać swoje obowiązki i starać się być jak najlepszą. Sumiennie i rzetelnie pracuje, nie idzie na skróty i nie boi się ciężkiej pracy.

Dzięki swojemu perfekcjonizmowi unika sytuacji, w których mogłaby zostać skrytykowana – nie potrafi sobie poradzić z niepochlebnymi uwagami.

Ze względu na dążenie do perfekcjonizmu kontakty Siódemki ze współpracownikami mogą nie być łatwe. Jednak, co istotne, Siódemka nie dąży do sukcesu za wszelką cenę – często wykazuje się wrażliwością i empatią.

Jej intuicja sprawia, że Siódemka świetnie sprawdza się w zawodach prawniczych czy technicznych. Łatwo się uczy nowych rzeczy, dzięki czemu nie ma kłopotów w zdobywaniu nowych umiejętności. Ze względu na jej wrażliwość i zainteresowanie duchowością równie często decyduję się powiązać swoją przyszłość ze sztuką. Na tym polu także może osiągnąć sukces.

Symbolika liczby 7 mocno oscyluje wokół indywidualizmu, dlatego nic dziwnego, że słabszą stroną Siódemki są zadania grupowe. Pod presją otoczenia Siódemka nie ma możliwości poddać problem głębszej analizie i spokojnie wybrać rozwiązanie, co budzi jej irytację. Zdecydowanie lepiej pracuje w samotności, w grupie może wydawać się zarozumiała.

Numerologiczna 7 w miłości

Wbrew pozorom Siódemka zmaga się z licznymi kompleksami. Skupia się na sobie, aby je zwalczyć i za wszelką cenę dąży do perfekcjonizmu. Dlatego też koniecznie potrzebuje od partnera uwagi, czułości i zrozumienia – krytykę mocno bierze sobie do serca, a kłótnie wyjątkowo negatywnie na nią oddziałują.

Siódemka może mieć tendencje do popadania w melancholię, a w wyjątkowych sytuacjach może zachowywać się autodestrukcyjnie – związek z nią nie należy do najłatwiejszych. Zwłaszcza, że Siódemki często się izolują i bywają oziębłe.

To wszystko sprawia, że Siódemce trudno znaleźć miłość. Wiele czasu spędza rozmyślając w samotności – dobrze czuje się sama ze sobą. Może się wydawać, że nikogo nie potrzebuje – jednak tak naprawdę, w głębi duszy, pragnie znaleźć kogoś, kto ją w pełni zaakceptuje. Introwertyczna Siódemka odnajdzie nić zrozumienia z innymi samotnikiem – nie dla niej imprezy i tłum. Energię czerpie z samotności, a nadmiar bodźców zdecydowanie ją męczy. Osoba, która chce związać się z Siódemką, musi mieć tego świadomość. Namawianie Siódemki na częstsze wyjścia i kontakty z innymi ludźmi raczej się nie sprawdzi.

Kto pasuje do numerologicznej 7?

Dla Siódemki praca i sukces zawodowy nie są bez znaczenia. To łączy Siódemkę z numerologiczną Czwórką – obie są ambitne i skoncentrowane na udoskonalaniu się. Podobieństwo między nimi może stać się podstawą udanego związku.

Z pewnością do Siódemek pasują osoby, które rozumieją potrzebę dystansu i samotności. Numerologiczna 6, która lubi otaczać innych nieustanną opieką, może stać się przytłaczająca. Podobnie może wyglądać relacja z numerologiczną 8, która ma tendencje do dominacji i kontroli.

Siódemka prawdziwie rozkwitnie z inną Siódemką – nikt inny się tak dobrze nie zrozumie, oboje natomiast będą szanować swoją potrzebę samotności. Udany związek Siódemka może stworzyć także z Piątka, która również ceni sobie swobodę i wolność, oraz z Jedynką, od której może się wiele nauczyć.

Nie oznacza to jednak, że z innymi zbudowanie relacji jest niemożliwe – będzie jednak wiązało się z licznymi kompromisami i wyzwaniami, na co nie każdy może być gotowy.