Żeby dowiedzieć się, jaką wibracją emanuje wasz związek i czy ta relacja ma szansę przetrwać, dodaj do siebie wasze Drogi Życia

Przykład Drogi Życia partnerki urodzonej: 08.10.1990

8 + 1 + 0 + 1 + 9 + 9 + 0 = 28 = 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1

Przykład Drogi Życia partnera urodzonego: 5.03.1987

5 + 3 + 1 + 9 + 8 + 7 = 33 

Jeśli liczba Drogi Życia to liczba mistrzowska (11, 22, 33), nie redukujemy jej do pojedynczej cyfry. 

Wibracja związku wynosi Siedem:  33 + 1 = 34 = 3 + 4 = 7

W przypadku numerologii związków mamy tylko 9 liczb wspólnej Drogi Życia. Jeśli suma obu dat urodzenia to liczba mistrzowska, należy ją zredukować. 

Numerologia - którą liczbą jesteś? >>

Liczba związku 1

Wspólna droga życia 1 łączy osoby, które pragną być wolne i niezależne. To związek dwóch silnych charakterów mających odrębne cele, lecz nie przeszkadzających sobie w ich realizacji. Z szacunku nie stawiają sobie ograniczeń. Są zauroczeni swoją innością. Jednak ta miłość będzie musiała zmierzyć się z egocentryzmem, bo jedno z partnerów zacznie mieć tendencję do stawiania siebie na pierwszym miejscu. W tej relacji kochankowie muszą się nauczyć, jak ze sobą współpracować i znajdywać kompromis. W przeciwnym razie wielkie ambicje oraz nieustanna walka o dominację bez reszty zrujnuje łączące ich uczucie. Ta wibracja mówi także o nieprzewidywalności - trudnych wydarzeniach losowych lub, przeciwnie, twórczym działaniu, które kończy się wielkim sukcesem. Jedynka zazwyczaj pojawia się w związku ludzi gotowych na nowy początek, umiejących odciąć się od swojej przeszłości. 

Liczba związku 2

Wibracja związku 2 świadczy o połączeniu się ze sobą bratnich dusz, będących dosłownie jak dwie połówki jabłka. Ta relacja daje wielkie poczucie spełnienia, komfort psychiczny, przyjaźń, akceptację i głębokie porozumienie bez użycia słów. Zdaje się, że scaliła osoby, które odpracowały swoją dawną karmę, by w tym życiu cieszyć się swoją miłością. Jednak może być też tak, że jeden z kochanków zbyt mocno poświęca się dla drugiej strony, zatracając przy tym swoje własne "ja" i rezygnując ze swoich osobistych potrzeb. Taki scenariusz potrafi doprowadzić do upadku tej obiecującej relacji, gdyż jedna dusza może nie udźwignąć psychicznego obciążenia, jakie na nią spada. Dwójka powinna być współpracą, a nie emocjonalnym więzieniem. Tylko dobra komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i szczerość mają szansę doprowadzić ten związek do perfekcji, czyniąc go wzorem do naśladowania. 

Liczba związku 3

Wibracja związku 3 od samego początku jest nacechowana dynamicznością, wzajemną fascynacją i romantycznym przebiegiem relacji. Ta miłość nie zna stagnacji. Pojawia się pomiędzy osobami mającymi podobne pasje oraz taki sam temperament. Wielka namiętność trójki pociąga za sobą niecierpliwość, dramatyzm, zazdrość czy pretensje, które są produktem ubocznym romansu o niezwykłej sile przyciągania. Ważne, by partnerzy nauczyli się brać za siebie odpowiedzialność i, w trudnych momentach, nie zapraszali do związku osób trzecich, mogących doszczętnie zepsuć ich relację. W tej miłości dużą rolę odgrywa intuicja, własne przeczucia, wzajemne zrozumienie i komunikacja oparta na prawdzie. Kochankowie powinni zbudować wspólną przestrzeń, do której nie dopuszczą głosu rodziców, przyjaciół, krewnych lub swoich eks. Tylko w ten sposób osiągną zgodne partnerstwo.