Żeby dowiedzieć się, jaką wibracją emanuje wasz związek i czy ta relacja ma szansę przetrwać, dodaj do siebie wasze Drogi Życia

Przykład Drogi Życia partnerki urodzonej: 08.10.1990

8 + 1 + 0 + 1 + 9 + 9 + 0 = 28 = 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1

Przykład Drogi Życia partnera urodzonego: 5.03.1987

5 + 3 + 1 + 9 + 8 + 7 = 33 

Jeśli liczba Drogi Życia to liczba mistrzowska (11, 22, 33), nie redukujemy jej do pojedynczej cyfry. 

Wibracja związku wynosi Siedem:  33 + 1 = 34 = 3 + 4 = 7

W przypadku numerologii związków mamy tylko 9 liczb wspólnej Drogi Życia. Jeśli suma obu dat urodzenia to liczba mistrzowska, należy ją zredukować. 

Numerologia - którą liczbą jesteś? >>

Liczba związku 1

Wspólna droga życia 1 łączy osoby, które pragną być wolne i niezależne. To związek dwóch silnych charakterów mających odrębne cele, lecz nie przeszkadzających sobie w ich realizacji. Z szacunku nie stawiają sobie ograniczeń. Są zauroczeni swoją innością. Jednak ta miłość będzie musiała zmierzyć się z egocentryzmem, bo jedno z partnerów zacznie mieć tendencję do stawiania siebie na pierwszym miejscu. W tej relacji kochankowie muszą się nauczyć, jak ze sobą współpracować i znajdywać kompromis. W przeciwnym razie wielkie ambicje oraz nieustanna walka o dominację bez reszty zrujnuje łączące ich uczucie. Ta wibracja mówi także o nieprzewidywalności - trudnych wydarzeniach losowych lub, przeciwnie, twórczym działaniu, które kończy się wielkim sukcesem. Jedynka zazwyczaj pojawia się w związku ludzi gotowych na nowy początek, umiejących odciąć się od swojej przeszłości. 

Liczba związku 2

Wibracja związku 2 świadczy o połączeniu się ze sobą bratnich dusz, będących dosłownie jak dwie połówki jabłka. Ta relacja daje wielkie poczucie spełnienia, komfort psychiczny, przyjaźń, akceptację i głębokie porozumienie bez użycia słów. Zdaje się, że scaliła osoby, które odpracowały swoją dawną karmę, by w tym życiu cieszyć się swoją miłością. Jednak może być też tak, że jeden z kochanków zbyt mocno poświęca się dla drugiej strony, zatracając przy tym swoje własne "ja" i rezygnując ze swoich osobistych potrzeb. Taki scenariusz potrafi doprowadzić do upadku tej obiecującej relacji, gdyż jedna dusza może nie udźwignąć psychicznego obciążenia, jakie na nią spada. Dwójka powinna być współpracą, a nie emocjonalnym więzieniem. Tylko dobra komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i szczerość mają szansę doprowadzić ten związek do perfekcji, czyniąc go wzorem do naśladowania. 

Liczba związku 3

Wibracja związku 3 od samego początku jest nacechowana dynamicznością, wzajemną fascynacją i romantycznym przebiegiem relacji. Ta miłość nie zna stagnacji. Pojawia się pomiędzy osobami mającymi podobne pasje oraz taki sam temperament. Wielka namiętność trójki pociąga za sobą niecierpliwość, dramatyzm, zazdrość czy pretensje, które są produktem ubocznym romansu o niezwykłej sile przyciągania. Ważne, by partnerzy nauczyli się brać za siebie odpowiedzialność i, w trudnych momentach, nie zapraszali do związku osób trzecich, mogących doszczętnie zepsuć ich relację. W tej miłości dużą rolę odgrywa intuicja, własne przeczucia, wzajemne zrozumienie i komunikacja oparta na prawdzie. Kochankowie powinni zbudować wspólną przestrzeń, do której nie dopuszczą głosu rodziców, przyjaciół, krewnych lub swoich eks. Tylko w ten sposób osiągną zgodne partnerstwo. 

 

Liczba związku 4

Wibracja związku 4 oznacza miłość, która rozwija się w żółwim tempie, ale za to ma ogromny potencjał. Powolne tempo zakochiwania się sprawia, że więź między ludźmi staje się silniejsza i daje poczucie stabilizacji. Kochankowie muszą włożyć w tę relację duży wkład oraz wykazać się wielką cierpliwością. Jeśli przejdą próbę czasu, mogą być pewni, że już nic nie będzie w stanie ich rozdzielić. Związek emanujący Czwórką przyczynia się do wzrostu duchowego i osobistego. Wymaga odwagi, by stawić czoła pojawiającym się przeciwnościom losu oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Ta para powinna działać wspólnie dla dobra obu stron. Przesadne skupienie się na rzeczach materialnych lub przyziemnych problemach, zamiast scalać, zacznie powodować większy dystans. 

Liczba związku 5

Wibracja związku 5 oznacza miłość idącą w parze z wolnością. Przyciąga do siebie ludzi żądnych przygód, którzy czują wobec siebie wielki magnetyzm i nie mogą oderwać się od swoich ciał. Namiętność, uwodzicielstwo, odwaga oraz gwałtowne zwroty akcji uzależniają od siebie tych kochanków. Ta relacja zazwyczaj przebiega w szybkim tempie. Jeśli nie opiera się wyłącznie na seksie, ma szansę przerodzić się w coś poważniejszego. Szczere uczucia i wkładanie energii w pogłębianie swojej więzi, zamiast urządzanie kłótni, wzniesie tę miłość na wyższy poziom. Jednak to nie będzie takie proste, bo najpierw należy zmierzyć się ze swoją niedojrzałością. Impulsywne zachowania, zmienność czy wywoływanie dramatów, mogą powodować ciągłe rozstania i powroty do ukochanego. Związek Piątki napędza adrenalina, która musi znaleźć pozytywne ujście. W przeciwnym razie doprowadzi do destrukcji, zamieniając namiętną pasję w nienawiść. 

Liczba związku 6

Wibracja związku 6 zwiastuje wspólne życie, które będzie toczyć się wokół rodziny. Symbolizuje szczęście, harmonię, odpowiedzialność, szczerość w miłości oraz dużą zgodność ze swoim partnerem. Daje wielkie szanse na udane małżeństwo, jeśli kochankowie porzucą swój egoizm i zaczną pracować na wspólne dobro. Zazwyczaj pojawia się pomiędzy dwojgiem ludzi wyznających wyższe wartości, gotowych na przejęcie rodzinnych obowiązków. Osoby obdarzone energią Szóstki mogą wspólnie stworzyć ciepły dom, zbudowany na solidnych fundamentach. Dzieci niemal zawsze są wpisane w ten scenariusz. Tu pojawia się również tendencja do patrzenia na partnera przez różowe okulary. Ważne, by przesadnie go nie idealizować i nie przeżyć swojego życia w zaślepieniu 

 

Liczba związku 7

Wibracja związku 7 ostrzega, że ta miłość nie potrwa zbyt długo. To najpewniej jest tylko powierzchowny romans, który nie ma szans przekształcić się w coś poważniejszego. Potraktuj go jak lekcję, ale nie płyń z jego prądem, bo wkrótce się sparzysz. Siódemka ujawnia, czego tak naprawdę oczekujemy od relacji, oraz jakich sytuacji nie możemy tolerować. W tej relacji trzeba nauczyć się szczerości, cierpliwości i przyjaźni, zamiast kierować się złymi emocjami. Tym, co zazwyczaj wypala związek 7, jest odległość dzieląca kochanków, praca nie do pogodzenia z życiem prywatnym lub zamykanie się w swoim własnym świecie. Jedyne, co może go uratować, to ogromna dojrzałość obojga partnerów. Bez niej ma nikłe szanse na przetrwanie. 

Liczba związku 8

Droga życia 8 to silna wibracja, która przez związek buduje naszą przyszłość. Emanująca nią para zazwyczaj razem spełnia się na polu zawodowym. Dzięki temu łączy ją znacznie więcej niż uczucia czy wielki żar, który przygasa z biegiem czasu. Ci kochankowie są obdarzeni smykałką do interesu i głowami pełnymi zgodnych pomysłów. Wzajemnie motywują się do działania. Nie marnują czasu na zbędne konflikty, tylko przechodzą do wielkich czynów. Chociaż mogą być tego nieświadomi, ich relacja wręcz wymusza na nich współpracę. Rozwija dwie osoby na tej samej płaszczyźnie i nie pozwala im myśleć wyłącznie o sobie. Jedynym zagrożeniem jest chęć dominacji, toteż lepiej dzielić obowiązki po równo, z szacunkiem do roli swojego partnera. Przestrzeganie zasad tej miłosnej gry zaowocuje wielkim spełnieniem oraz udanym życiem w dostatku. 

Liczba związku 9

Wibracja związku 9 to życiowa lekcja dla obu stron. W tej relacji kochankowie nauczą się ważnych prawd na temat samych siebie. Będą musieli podołać trudnym sytuacjom, które już od samego początku wdadzą im się we znaki. Miłość Dziewiątki jest napiętnowana wieloma przeciwnościami losu, próbującymi odciągnąć od siebie związane nią osoby. Jednak trudno im się rozstać, a przyczyną jest karma, jaką muszą spłacić, by uwolnić swoją duszę. Ten związek pomaga w odkryciu powołania, z jakim przyszło się na świat, oraz nauczenia się dbania o uczucia. Będzie wymuszał wzięcie odpowiedzialności za swoje czyny i dążenie do stabilizacji, która nie zawsze idzie w parze z tym, czego pragniemy. Jeśli przetrwa próbę czasu, może ciągnąć się latami, z wieloma obowiązkami w tle (jak wspólny dom, dzieci, kredyty). Zagrożeniem w tej relacji jest życie nie razem, lecz obok siebie, prowadzące do oziębłości w uczuciach. 

Miłość karmiczna - jak rozpoznać, że łączy was związek karmiczny? >>