Numerologia na wrzesień 2023: wciśnij pauzę

Co przepowiada liczba tego miesiąca? Numerologia na wrzesień 2023 sprawi, że poczujemy jesień w naszych sercach. Dziewiąty miesiąc kalendarzowy to 7 Miesiąc Uniwersalny, ponieważ 9 + 0 + 2 + 0 + 2 + 3 = 16 = 1 + 6 = 7. Choć ta pora roku wiąże się z obowiązkami, Wszechświat nakaże nam zwolnić tempo. W kosmosie teraz odbywa się kilka retrogradacji planet. Chcąc nie chcąc, pewne rzeczy odłożymy na później. Z czegoś się wycofamy, coś przemyślimy i przeznaczymy więcej czasu na relaks. Za sprawą Siódemki duchowe samopoczucie stanie się ważniejsze niż zewnętrzne sprawy. 

Wrzesień zwiastuje duchową obfitość. Świadome zmiany popchną nasz rozwój. Czas zrobić jesienne "zapasy na zimę" - połączyć się ze swoją prawdą i zadać sobie niektóre z poniższych pytań. Odpowiedzi nakłonią Cię głębokiej refleksji. Dzięki nim zrozumiesz, na czym powinnaś się skupić w kolejnych tygodniach.

  • Czy w Twoim życiu panuje równowaga pomiędzy tym, co czujesz w środku, a jak zachowujesz się na zewnątrz?
  • Czy na co dzień praktykujesz rytuały, które wspierają Twoją duchowość i samopoczucie?
  • Czy jesteś ze sobą szczera w kwestii tego, czego chcesz?
  • Czy jesteś szczera wobec innych w kwestii tego, czego chcesz?

Rok 2023 to 7 rok numerologiczny - co to znaczy? >>

Energia liczby 7 wspiera prawdziwe duchowe poszukiwania. Znalezienie celu (lub przynajmniej rozpoczęcie nowej życiowej wędrówki) zmotywuje cię na kolejne miesiące. Skup się na tym już teraz, a skutecznie osiągniesz to, czego pragniesz. Siódemka może również wymagać spędzenia czasu w samotności. Upewnij się, że zawsze znajdujesz chwilę tylko dla siebie. Stwórz w swoim domu przyjemną atmosferę, która pozwoli ci się zrelaksować. Jeśli jednak wolisz przebywać między ludźmi, upewnij się, że nie są to wampiry energetyczne wysysające Twoje kreatywne soki. Postaw na inspirujące relacje z osobami będącymi lekarstwem na każdy stres. 

7 w numerologii - liczba duchowości

Niech wrzesień będzie dla ciebie miesiącem głębokiego rozwoju osobistego. Oprzyj się pokusie ciężkiej pracy i nakładania na swoje barki więcej, niż możesz unieść. Tym razem zostajesz wezwana do zregenerowania ciała i umysłu. Uważaj na rzeczy, które uzależniają, np. media społecznościowe. Może pora ograniczyć twoją obecność online, by przeznaczyć czas na wewnętrzne poszukiwania? Skup się na relacjach międzyludzkich tworzonych w realu. Potraktuj energię Siódemki jako zachętę do samoleczenia i przywracania życiowej równowagi.

Najważniejsza data - 9 września 2023

Wrzesień jest 9 miesiącem kalendarzowym. Liczba 9 to liczba mocy oznaczająca zamknięcie i ukończenie cyklu. Przed nami ostatni etap podróży przed rozpoczęciem się nowego roku numerologicznego. We wrześniu najbardziej odczujemy skutki decyzji podjętych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Dnia 09.09 zostaniemy wezwani do wkroczenia w nowy rozdział. Nie zrobimy tego jednak, dopóki nie uwolnimy się od starej energii. Jeśli wydaje ci się, że życie w tej chwili ciągnie Cię w różnych kierunkach, puść oczekiwania i zdaj się na los. Zaufaj, że Wszechświat już ma dla Ciebie plan. Oderwij się od stresu czy chęci kontroli. Poddaj się chwili obecnej. Skup się na robieniu małych kroków do przodu. Z czasem wszystko stanie się dla Ciebie oczywiste.