Numerologia na styczeń 2023

Jaki będzie nowy rok? O tym już dowiedzieliśmy się z obliczeń liczbowych. Numerologia na styczeń 2023 niesie w sobie ambitną wibrację. Pierwszy miesiąc kalendarzowy to 8 Miesiąc Uniwersalny, ponieważ 1 + 2 + 0 + 2 + 3 = 8. Oto liczba pełna potencjału, związana z pieniędzmi, dobrobytem, karierą oraz nagrodą za nasze trudy. Na pewno masz poczucie, że przez ostatni rok ciężko pracowałaś na swoje cele i poczyniłaś ogromne postępy. Teraz, po wkroczeniu w nowy rok, wreszcie zostaniesz doceniona. Styczeń obdarzy cię płomienną motywacją, która roztopi zimową stagnację. Skup się na swoich celach i uwierz, że dojdziesz dokładnie tam, gdzie pragniesz się znaleźć. Przewróć stronę w kalendarzu do nowego rozdziału.

Na początku stycznia dobrze się zastanów nad poniższymi zagadnieniami:

  • Nad czym chcesz pracować w kolejnych miesiącach?
  • Jaki efekt pragniesz uzyskać do lata?
  • W co wierzysz i co chciałabyś osiągnąć w ciągu kolejnych 30 dni?
  • Czy twoja praca przynosi ci satysfakcję, czy może powinnaś coś w niej ulepszyć?

Częstotliwość liczby 8 stale się zmienia, podobnie jak odpowiedzi na powyższe pytania. Przez kolejne cztery tygodnie postaraj się żyć w zgodzie ze swoją prawdą.

Ósemka w styczniu pozwoli ci wykonać powolne, lecz istotne kroki ku twoim celom. Masz do czynienia z liczbą mocy, której energia odegra ważną rolę również w twoich relacjach. Osiem jest symbolem równowagi i boskiej nieskończoności. Wskazuje ograniczenia oraz pozwala wydobyć uśpiony potencjał. Twoje życie ruszy do przodu, jednak nie stanie się to od razu. W styczniu będziemy mieć do czynienia z retrogradacją Merkurego i Marsa, które przynoszą opóźnienia. Tym razem, zamiast być spontaniczną, przyjmij strategiczne, biznesowe podejście. Obmyśl plan działania. Zastanów się, jakich potrzebujesz narzędzi, aby wkrótce osiągnąć swoje cele. 

Ósemka wskazuje, że ten miesiąc należy też poświęcić relacjom. Może chodzić o współpracę nad nowym projektem, rozwiązywanie problemów w związku lub bycie rozjemcą między zwaśnionymi stronami. Cyfra 8 jest symbolem połączenia dwojga ludzi w imię wyższego celu. Zrób coś dla dobra swojego partnerstwa. Nawiąż pokojowe relacje z drugą połówką, rodziną, przyjaciółmi oraz swoimi współpracownikami.

7 Rok Numerologiczny - co cię czeka w 2023? >>

Styczeń w wibracji 8: wiele zdziałasz

Energia ósemki jest potężna i wymaga skupienia. W tym miesiącu masz spore szanse na odniesienie korzyści materialnych. Nie wydarzy się to bez twojego wkładu, ale w listopadzie (na szczęście!) nie będziesz narzekać na brak motywacji. Nie pozwól też, aby pieniądze były twoim jedynym priorytetem. Ustal nowe intencje dotyczące twoich marzeń. Zrozum, czym kieruje się twoje serce i co daje ci największe poczucie spełnienia. Liczba 8 pragnie, abyś zrozumiała, dlaczego robisz to, co robisz. Jeśli skupiasz się wyłącznie na dążeniu do bogactwa, jest mało prawdopodobne, że otrzymasz od Wszechświata to, czego chcesz. Pomyśl o swoich wyższych, duchowych celach. Dobre chęci wystarczą, abyś wywarła pozytywny wpływ nie tylko na swoje życie, ale też na los ludzi wokół. Zastanów się więc, jak twoje decyzje mogą ulepszyć czyjąś codzienność. 

Najszczęśliwszy dzień w miesiącu: 11 stycznia

Liczba 11 może wielokrotnie pojawiać się w naszym życiu i zawsze oznacza połączenie z intuicją. Jeśli na każdym kroku dostrzegasz Jedenastkę, zwróć uwagę na swoją podświadomość. Zobaczenie 11:11 na zegarze lub zauważenie daty 11.11 może mieć dla ciebie kluczowe znaczenie. Już w styczniu 2023 czeka nas dzień o wielkiej mocy, a mianowicie 11.01. Wtedy uaktywni się kod 111, czyli liczba anielska związana z uzdrowieniem, manifestacją, boskim przewodnictwem oraz nowym początkiem. 

Kod 111 oznacza harmonię umysłu, ciała i duszy. 11 stycznia będzie sprzyjać manifestowaniu życzeń w fizycznym świecie.

Tego dnia otrzymasz wsparcie, aby dostroić się do swojego umysłu, ciała i duszy. Niech te trzy sfery twojej egzystencji staną się jednością. Zamiast gonić swoją przyszłość, zatrzymaj się i zwróć uwagę na swoje ciało, emocje lub zrywy intuicji. To, co tłumisz pod powierzchnią, ma jawny wpływ na życie, które tworzysz. Zamknij oczy, połóż dłoń na sercu i dostrój się do swojego wewnętrznego "ja". Mądrość, jakiej teraz potrzebujesz, już znajduje się w twoim środku. 

Liczby mistrzowskie 11, 22, 33 - co próbują ci przekazać?